Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik régóta dohányoznak...

Akik régóta dohányoznak milyen fajta cigarettával kezdték? És akik szivaroznak milyen fajtát szívnak és milyennel kezdték?

Figyelt kérdés
És milyen erősségűvel? Melyik a kedvencetek? Miért? Milyen ízű jobban mondva.

2018. jan. 12. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Életem első cigarettájáról fogalmam sincs, hogy milyen fajta volt, egy barátomtól kaptam. Soha nem szívtam rendszeresen, csak amikor meghívtak egy-egy szálra. Ezek közül, amiket kaptam, a "gyengébb" változatú kék Marlboro volt a kedvencem, illetve a kék Multifilter. Az első doboz, amit vásároltam, az pedig az "erősebb" fajtából való kék Marlboro volt. Ami ilyen kis "kellemes", "jóízű", az a kék Multifilter meg a fent említett "gyengébb" kék Marlboro. Egy piros Lucky Strike például kifejezetten erős, karakteres. Jó, viszont "kellemesnek" például nem lehetne nevezni. Erős és tömény. De abban meg az a jó... Ízre a mentolosat szeretem.
2018. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életem első cigije egy hosszú 8-as kent volt. Most is a kedvenceim közé tartozik de a kedvencem a Kék Dunhill.
2018. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Románc...

Igaz ez 1988 környékén volt :D

2018. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Punch szivarral kezdtem - alkalomszerűen, kb. 15 éve. Most a napi szivar a Don Alfredo, az "ünnepi" a Cohiba Siglo VI, vagy más; ritkább Cohiba. Öt éve (egy féléves leszokást kivéve, mikor egy szálat sem szívtam) napi egy szálat szívok ebéd után, ritkán, ha nagy a stressz, két-három szálat.
2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, erősség? A Punch relatíve gyenge, a Don Alfredo durván erős (mint a cigiben a Priluki), a Cohiba is elvileg gyengébb, de szivarokról beszélünk, ez churchill méret, az előbbi kettő half corona.
2018. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
piros szimfónia :-) helikon....lucky like
2018. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!