Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha körülöttem mindenki szív,...

Ha körülöttem mindenki szív, betéphetek tőle?

Figyelt kérdés
Úgy értem mondjuk egy szobában egy 6-8 fős társaságból mindenki füves cigit szív rajtam kívül, attól lehetséges, hogy betépek? (Úgy, hogy korábban még nem füveztem.)

2018. jan. 28. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, bár a szag meg a füst miatt émelyeghetsz egy kicsit ha egy szobába vagytok zárva.
2018. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak lehet hogy, hülyének néznek.
2018. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a többiekre hallgatva nem. Viszont érdekes szitu, hogy mindenki szív csak te nem. Ha esetleg te ilyen fű ellenes vagy, körülötted pedig tolják akkor könnyen belekeverhetnek. Ebből is lehet probléma szerintem. (Én még rendes cigit sem szívtam soha)
2018. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koppany mester :'D válasza:
87%
Nem tudom hogy a többi válaszírónak mien tapasztalatai vannak de én csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani. Mindenkivel ellentétben én azt mondom hogy igen be tudsz tőle álni hidd el nem 2 eve füvezek. Biztos láttad maár az amerikai filmekben is amikor a kocsi csurig van füstel azt is azért csinálják mert a már kifujt füstnek is nagy a thc tartalma. És ha te nem szoktál füvezni akkor valoszínüleg még jobban is be fogsz állni tőle.
2018. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából ez a dolog megtörtént nemrég, és én erőteljesen úgy éreztem, mintha be lennék szívva... Csak egyvalakit kérdeztem meg, és ő azt mondta, hogy az ő egyik haverjával korábban már volt ilyen, aki előtte nem füvezett soha.
2018. jan. 29. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet így is tépni. Ha közvetlenül rád fújják, te meg jó nagyokat lélegzel, és sokáig lent tartod, akkor nagyon egyszerű. Mi is így szoktuk, aki nem akar pénzt kiadni rá, vagy egy egészet eltolni, az beszívja, amit a többiek kifújnak, így mindenki jól jár:D
2018. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez most úgy néz ki, hogy van 6-8 barátod akik mind füveznek te pedig fű ellenes vagy?
2018. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fű ellenes azért mert ő nem szív? Én se füvezek de nem hat meg ha valaki a környezetemben igen.
2018. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fű ellenes! Nyilván nem ők lennének a társaságom, ha zavarna.:D
2018. febr. 1. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!