Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz ha 16évesen egy doboz...

Gáz ha 16évesen egy doboz cigi elmegy?

Figyelt kérdés

Nem tudja senki hogy cigizek leszarom ha tüdörákban meghalok mert fontosab hogy jól érezem magam

Szerintetek



2018. jan. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen gáz. Meg az is, hogy nem tudsz helyesen írni. Plusz ha neked ennyit ér az életed, hogy leszarod, hogy tüdőrákban meghalsz, sok sikert. Sok észre vall.
2018. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ettől jól érzed magad és nem érdekel azon kívül semmi más,akkor most minek írtad ki a kérdést?
2018. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan van havi 30000-ed cigire?
2018. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, ám pontosan 16 éve (amikor te születtél) egyetlen szálat sem szívtam el és nem is hiányzik. Én is szeretem jól érezni magam, de a cigi erre nem alkalmas. Ezért inkább rákaptam a száraz vörösborra, meg az unicumra (de nem naponta, csak hétvégenként). Emelett rendszeresen sportolok és a világon semmi bajom nincs. Neked is ezt javaslom! A cigitől még berúgni sem tudsz... :)
2018. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, szívj kevesebbet.
2018. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért lenne az? Ha neked nem gáz, akkor másnak miért legyen az? Ha neked így jó, akkor nekünk mi közünk hozzá? Csak egyet ígérj meg. Ha tényleg valami bajod lesz, akkor ne az embereket szidd, meg ne Istent szidd, hanem magadat, mert magadnak okoztad a bajt. Vagy fogadd el a betegséged, és élvezd tovább az életet, ahogyan lehet.
2018. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne kovesd a Revesz peldajat 15 eves kora ota cigizik es nagyon csunya fiu lett belole.
2018. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha azt kérdezed gáz, akkor igen, az.

Egyelőre nem az(neked), aztán, majd ha megismersz valami jó csajt, aki nem dohányzik az ő szemében gáz leszel.

De amúgy minek írjunk neked életmód tanácsokat? Úgysem fogod letenni, akkor minek írtad ki a kérdést?

2018. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!