Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havonta egy doboz cigaretta...

Havonta egy doboz cigaretta mennyire artalmas 16 evesen? Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Igazabol november eleje ota megy ez, azota elfogyott egy doboz cigi. Egyszeruen annyira felidegesitenek a sulimban a nyomorek tanarok, osztalytarsaim, hogy amikor setalok hazafele es elszivok egy cigit olyan, mintha hirtelen minden problemam megoldodna, megkonnyebbulve erzem magam. Termeszetesen ez nem napi szinten megy, olyan heti haromszor, max negyszer, de jo parszor van amikor egynel tobb szal is elmegy.

Artalmas lenne nagyon havonta egy doboz? Mit tegyek? Szerintetek mar fuggoje vagyok?


2017. dec. 9. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ártalmas,te is tudod.Az,hogy mennyire,azt nem lehet megmondani,mert az genetika kérdése.Éppen ezért lutri mérgeznie magát az embernek.

Pozitívum nincs benne,azt elhiheted.

Mi lesz veled,ha pár év múlva a felnőttek mindennapos problémáival kell megküzdened,droghoz nyúlsz..?

2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tesz jót, annyi biztos. Függőségről itt még nem beszélnék.
2017. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Évente 1-2 doboz nem (annyira) káros. De ennyi idősen, havi kb 1 doboz nem túl egészséges. A legjobb ha most abbahagyod. :)
2017. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem annyira karos, mint mindennap egy jo nagy atyai pofon, a cigezesrt cserebe.
2017. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Unikornispata ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tökéletesen mondja.A mamám cigizett,rákos lett.Meggyógyult,megint rászokott.Már nem a kezébe viszek virágot,hanem a sírjára.Olvass utána,hogy mi történik egy haldoklóval,én nála élőben láttam.Nem hiszem,hogy ezt kívánnád magadnak...
2017. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdtem annak idején. Aztán azon kaptam magam, hogy egyszer csak elmegy napi majdnem egy doboz. Most már csak a napi egy-két kávéhoz gyújtok rá. De közben volt olyan időszakom is, amikor ha volt valami gikszer, betoltam 8 üveg sört, vagy egy levél Xanaxot, vagy mindkettőt. Egyiknek sem volt semmi értelme, ha előlről kezdhetném, ezeket a dolgokat mind kihagynám az életemből.


Felidegesítenek? Vegyél egy boxzsákot, egy pár 4 oz-ás kesztyűt, vedd le a cipőt, a zoknit, aztán adj neki, ahogy a csövön kifér. Meglátod, meg fog nyugtatni az is.

2017. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

2017. dec. 9. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ártalmas.
2017. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

"annyira felidegesitenek a sulimban a nyomorek tanarok, osztalytarsaim, "


Ja, mer te vagy a supermen...

2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso, teged gondolom senki sem irrital a kornyezetedben😀
2017. dec. 9. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!