Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Árulnak még Davidoff classic...

Árulnak még Davidoff classic cigit? Vélemény róla?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy tüdőbetegséget okoz mint a tőbbi és büdös lesz tőle a szád meg a ruhád. Ami nem menő!
2018. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szabályzat ne offolj részét nem ártana elolvasni de köszi a jó tanácsot én sem döntök a te életedben szóval ezt kérlek hagyd meg nekem :)
2018. febr. 12. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Árulnak, én személyszerint nem szeretem inkább egy marlboro vagy lucky
2018. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Án most sárga camelt szívok de kipróbálnék vmi újat , piros luckyt is szívtam de az nekem nem volt az igazi
2018. febr. 12. 19:51
 5/7 A kérdező kommentje:
*Én
2018. febr. 12. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Jószándékból írtam, mert épp most estem át egy tüdőműtéten. Nagyon fájdalmas és nagyon hosszú felépülni belőle. Nekem ptxem volt de az egész folyosó rákosokkal volt tele. Kivétel nélkül mind dohányos volt. Erre nem gondol aki fiatalon elkezd cigizni és nem tudja milyen fulladni.
2018. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi h szóltál , de napi egy két száll kell stressz oldónak különben megbolondulnék
2018. febr. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!