Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szombaton buliba cigiztem és...

Szombaton buliba cigiztem és fájt a torkom hirtelen azóta meg nagyon piros a torkom és fáj. Most akkor ettől vagy hirtelen jött egy torokgyulladás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzékeny, fájós torokkal miért cigizel? Legalább ilyen eseben pihentetned kellene. Igen, lehet a cigitől is, megfázástól is.
2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amugy nem mindennap cigizek, csak buliba szoktam. azaz 2 hetente de akkor is csak 1-2 szál.
2010. jún. 7. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Cigizzél csak. Hiszen a mai fiatalok belehalnának egyből, ha azon a rossebbes bulin nem cigiznének.
2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jóvan :S
2010. jún. 7. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

valszeg a cigitől gyulladt be a torkod.

Az én párom már 29 éves, de fiatalon ő is így csinálta, hogy egy két cigi buliban, aztán egyszer az egy-két cigiből egy kicsit több lett, nem sokkal úgy 4-5 szál, és úgy bedurrant a torka, hogy egy életre belerekedt. Vigyázz vele.

Amúgy nem dohányzik, azóta sem, de azt a csúnya rekedtséget nem tudja legyőzni. Olyan a hangja mint a kappané.

2010. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!