Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-Liquid keverése, hogyan?

E-Liquid keverése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, alapokat tudom.

3 fő fajta van:

-ízbajnok 30%VG 70%PG

-egyensúly 50%VG 50%PG

-füstbajnok 70%VG 30%PG


Na most én az ízeket imádom ha érezhetőek. Intenzív ízek stb stb stb.

Azt hallottam 10%-ba keverem bele az aromát akkor jól kijönnek az ízek (30ml -> 30*0,1=3ml azaz 3ml kell 27ml liquidhez, hogy kapj egy 10%-os 30ml-es liquidet), de ez mind a 3 csoportra igaz(íz,gőz bajnok, egyensúly) ?


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 26. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: nikotin mentes alaplé
2018. febr. 26. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden aromát kell 10%-ban keverni, SŐT! A revolute-nak nagyon sok olyan aromája van, amit 4-5-6%-ban ajánlott keverni, különben nagyon rossz íze nagyobb %-ban. Szvsz én az ízbajnokot csak MTL kazánokhoz ajánlanám, egy sub ohm tank is elég jól ki tudja adni az ízeket, főleg az RDA és RTA, szóval ha nem akarsz péniszmutogatós felhőket fújni, akkor a legjobb ha az 50/50-est, de ez csak az én véleményem.
2018. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olyan aromát nem is veszek, amit 10%-ban kell keverni. 5-6% a max amiért hajlandó vagyok pénzt kiadni, de leginkább 2-3%-os FlavourArt aromákat veszek. Van pár olyan dohányaromájuk ami még így is túl erős ízű.


Ami az alaplé összetételét illeti, az "ízbajnok" 70% PG elég problémás, könnyen folyik, így akkor is az 50-50-eset javaslom, ha az íz a cél. A 70 PG-ssel sok e-cigi gurgulázik, csöpög, ami nem éri meg a vesződséget.

2018. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ha a liquidre azt írják, hogy az ajánlott mennyiség az 4-6% akkor 6% aromától erőteljes és jó íze lesz ?
2018. febr. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!