Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E liquid tapasztalatok?...

E liquid tapasztalatok? Nemzeti dohánybolt vs online? Segítség!

Figyelt kérdés

Azaz igazság hogy segítségre lenne szükségem.

Kb egy éve vettem egy joyetech aio ego-t.

( [link]

Nemzeti dohányboltok egyikébe, és hozzá liquidet.

DE őszintén állíthatom hogy az összes pocsék volt.. füstjük szaga még egész jó de ízre rossz, nem ízlett jobbra vártam volna.


Most a e cigaretta nem jó és azért rossz az íze, vagy a Nemzeti Dohányboltokba árult liquidek ilyen gagyik?

Már nem tudom mit csináljak vegyek egy új ecigarettát 20 ezer felett, mert ez a fajta nem ad olyan jó ízt? Vagy máshonnan vegyek liquidet?


Nem égett nem műanyag kissé lehet érezni is, h van íze de nem finom, egyszerűen sz@@r..


Köszönöm ha valaki tudna segíteni!



#liquid #nemzeti dohánybolt #rossz ízű e cigaretta
2018. febr. 12. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Dohányboltit nem próbáltam, mindig online rendelem.
2018. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A dohányboltival sok gond van, az egyik legnagyobb pl az, hogy dobozban van és a dobozra rá van írva, hogy pl 18-as, a flaskára meg már csak 6-os van írva, ettől rosszabb már csak az lehet, hogy ha nullásat vennél és mire kinyitod 18-as lesz, vagy fordítva.

Mindenképp online rendelj vagy keverj magadnak és óvakodj a mutyis löttytől!

2018. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudtok olyan oldalt mondano ahol viszonylag minőségi liquidek vannak?
2018. febr. 13. 05:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Liquidhall
2018. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 akoslucu201312 válasza:
Szia!A dohány boltos liqiudek nagy része rosszabb minőség(mellowdew az nagyon finom és némelyik dohányba kapni azt ajánlom) és plusz alapanyagok is vannak benne ami egy normál liqiudbe amit megrendelsz/csinálsz nincs jelen.Nekem például állandóan fájt a fejem tőle vagy épp kiadtam kb 1000-1500Ft-ot de szívhatatlanul rossz volt.Én azt ajánlom keverj te magadnak rendelhetsz alapot eliquaról vagy liqiudhallról meg hozzá aromát minden oldalon fent van egy adott aroma keverési aránya és érlelési idő remélem tudtam segíteni
2018. febr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget:)

Nekem ezt az oldalt ajánlották erről van valakinek valami véleménye esetleg tapasztalata?

[link]

2018. febr. 14. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felettem már elmondták, hogy szívhatatlan sz*r a dohányboltos lötyi (bocsánat a kifejezésért). Egyszer vettem, mert épp kifogytam és muszáj voltam 1600 forintot kiadni érte. Kb. 5 slukk után megkínáltam vele a lefolyót is. Én eliqua.me-ről szoktam rendelni alapot és hozzá aromát. Nagy a választék és csakis jó minőségű aromát árulnak (mondjuk a Solubnak jópár aromája nagyon gagyi). Ajánlom neked is, hogy nézz ott körül! Ha valami kérdésed van, akkor írj nyugodtan privátban!:D
2018. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 akoslucu201312 válasza:
Tapasztalatom nincs róla meg én még nem is hallottam róla sokat.
2018. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dohányboltos lötyik egy nagy raká szarok... Ahogy a 7-es válaszoló írta eliqua-n nagyon finom aromákat és nagyon jó alaplevet tudsz venni.. Én Solubot és Big Mouth-t keverek és szerintem nagyon finomak
2018. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget:)! Akkor ezekszerint érdemes saját magamnak kikeverni mint a kikevertet megvenni:)
2018. febr. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!