Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi mitol van, hogy nehany...

E cigi mitol van, hogy nehany csepp folyadek felcsapodik, ugymond pattog, durran kisebbet?

Figyelt kérdés
Valamit nem jol csinalok vagy ez normalis?

2018. márc. 6. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen...szerintem túltöltöttem a folyadékot...olcsó kategóriánál előfordul...én 2 vel is így jártam de ahogy pattog nem merem használni...barátnőmnek 20.000 ftos van az nem csinál ilyet...
2018. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen típus?

Általában a pálcaalakú ecigiknèl tapasztalható ilyen, ha túltöltöd, ilyenkor sajnos köpköd is, ès mivel a szipka nek spirális kialakítású van olyan, hogy a szádba landol a forró liquid.

2018. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most benyomtam hidegen es nem kopkod. Lehet h tulmelegedesnel vagy ha tul sokaig szivom? Vmi kinai cucc ez, ameddig nem robban addig nincs bajom vele. :) Lehet h igy jelzi h pihennie kell kicsit. :)
2018. márc. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!