Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert hiszik azt, hogy olyan...

Miert hiszik azt, hogy olyan konnyu leszokni a cigirol?

Figyelt kérdés
Aki meg nem probalta, vagy mar regen, az ugy gondolja. En multkor probaltam ki, es ket nap alatt el is szivtam 2 szalat. Azota bennem van, hogy most elszivnek egy szal cigarettat. Jo, nem olyan betegesen, hogy olni tudnek erte, de azert egy kicsit hianyzik. Ezert nem akartam kiprobalni eddig. :D 16/L
2018. márc. 8. 07:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, es annak milyen lehet, aki mar evek ota dohanyzik? O mit erez, ha nem szivhat?
2018. márc. 8. 07:47
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

Én azt nem értem hogyan tudnak rászokni?

Nem hiszem,hogy a büdös füst szag bárkinek is hiányzik.

2018. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok dohányos, de ha vkinél cigi van attól olykor kérek, persze kocsmeszba visszafizetem neki azt amit kér, szval ha megkívánom akkor kérek, így a legjobb.

Na volt olyan is hogy munkahelyen én nem vettem, haver adott, fizukor viszont kipengettem neki az árát mindég, nem is volt baj belőle soha, de mondom amúgy én nem szívom, kivéve ha piálok, akkor muszáj :D

2018. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy a cigaretta jó időt levezetni, ideget feszültséget levezetni, ha a többiekkel kévézok akkor mellé megint jó.

De nem kell túlzásba vinni, amúgy meg nyáron olyan poros a munkakörnyezetem hogy a cigi az semmi hozzá képest, nem attól lesz bajom azt már most tudom.

Persze sokan töltik mert drága, kevesen tudják a rendes multit stb megvenni, ez nem igazán jó, hisz a töltött minősége hagy némi kívánni valót maga után.

2018. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Mert ha fejben helyre vannak téve a dolgok, akkor könnyű leszokni. :)

Erős dohányos voltam évekig, de mégis sikerült, és tünetek nélkül! 2-3 nap volt furcsa, hogy a megszokott cigikre nem gyújhatok rá (busztól a munkahelyig, amíg besétálok stb.), utána már eszembe se jutott. És azóta se. Lassan egy éve nem szívom.

Aki szenved, meg tüneteket produkál, meg "ideges", az még nem készült rá fejben, hogy leszokjon. Sokaknak ezért nem sikerül, mert úgy vannak vele, hogy lám, ő megpróbált leszokni, dehát a körülmények (most épp ideges, most épp ezt van, most épp az van) miatt nem sikerült, de persze ő maga sose tehet róla.

2018. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Hülyeség volt kipróbálnod, ebből is látszik...
2018. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Amugy en nem is menozesbol probaltam ki, hanem csak kivancsi voltam. Miert, az mivel jobb amugy, ha 20 ev felett probalom ki? Akkor csak meg tobb gondom lesz, mivel akkor mar egyetemre fogok jarni valoszinuleg, es hianyozni fog. Tehat szerintem nem baj, h kiprobaltam.
2018. márc. 8. 08:04
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Fejlődésben lévő szervezetnek sokkal jobban árt mint egy felnőttnek.
2018. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

"Mert ha fejben helyre vannak téve a dolgok, akkor könnyű leszokni. :)"

Ha minden rendben lenne odabent,akkor rá sem szoktál volna.. :)

2018. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

"az mivel jobb amugy, ha 20 ev felett probalom ki? Akkor csak meg tobb gondom lesz, mivel akkor mar egyetemre fogok jarni valoszinuleg, es hianyozni fog. Tehat szerintem nem baj, h kiprobaltam."


Mondta valaki, hogy előbb-utóbb kötelező kipróbálni? Én 45 is elmúltam már, mégsem próbáltam ki. És nem is tervezem a következő 100 évben sem.


Tehát igenis hülyeség volt kipróbálnod.

2018. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!