Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem keso leszokni a cigirol,...

Nem keso leszokni a cigirol, ha mar bebizonyosodik, hogy valaki terhes? Persze rogton, amint kimarad a menstruacio.

Figyelt kérdés
Pl.ha kimarad a menstruacio,vagy eppen mar elotte felmerul ,hogy baba lehet a dologban?
2009. márc. 13. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányoztam soha, csak kipróbáltam, de nem jött be.Én azt hallottam, hogy ha kiderül hogy baba lesz érdemes minél hamarabb letenni, nem hiszem, hogy akkor gond lenne a babával.Szóval ha te szeretnél babát, vagy már meg is fogant akkor érdemes letenni.
2009. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.Igen szeretnek es rogtonton amint kiderul le is teszem....
2009. márc. 13. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:

A dohányzás abba hagyásának nincs alternatívája.

Mielőbb!

2009. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, a babának nem lesz baja attól, hogy csak a pozitív teszt után teszed le a cigit. Viszont lehet, hogy az elvonási tüneteket nehezebb megélni már terhesen, az még egy stresszadag a szervezetnek.
2009. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem keso leszokni a cigirol akkor, amikor mar terhes vagy, de akkor azonnal, es ne is csak par szalat szivjal, hanem teljesen rakd le.
2009. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom.Ha mar biztos lesz,remelem megbirkozok vele.Nagyon fogok igyekezni.
2009. márc. 13. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én dohányoztam mikor megtudtam,hogy baba jön.Nem azonnal de betöltött 10.héten letettem!Ez volt 2005-ben,azóta sem gyújtottam rá.2007-ben lett még egy babónk.Mindkettő egészséges!Értük ée magadért mielőbb tedd le a cigit!Jó egészséget kivánok!
2009. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom.En is kivanok neked es csaladodnak jo egeszseget.
2009. márc. 13. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Éveken át próbálkoztunk a babával sikertelenül (dohányoztam, Gyakran maradt ki menstruációm mert PCO-s vagyok.

Így amikor megtudtam hogy terhes vagyok már 9 hetes volt a babám. Azonnal eldobtam a cigit és azóta sem jutott eszembe h rágyújtsak. Most 1 éves egészséges kislányunk van.

2009. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom.Gratulalok a babadhoz.Mar alig varom,hogy pozitiv tesztet produkaljak es azutan NO cigi.
2009. márc. 13. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!