Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » S. O. S Gearbestről ecigibe...

S. O. S Gearbestről ecigibe linkeljetek megbízhazó akksit légyszi. Akkumlátort lehet a modban tölteni?

Figyelt kérdés
Megbízható akksi kéne. Nem tudom mennyi amper a minimum. Vaporesso revengerbe (220w)kéne. Ne legyen túl drága.(kérlek linkeljetek). Valakitől azt hallom hogy tilos valaki meg azt mondja, hogy ő szokta a modban tölteni az akksit... Akkor most? Merjem majd?

#akkumulátor #Vaporesso #modban töltés
2018. márc. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vape42.hu sokkal hamarabb itt van és megbízható jó kis aksik vannak. Attól függ hány watton akarod nyomni, de egy minimum 30A-s aksit nézz. Ha nem akarod szétcseszni a mododat, akkor vegyél egy aksitöltőt.
2018. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Együtt szeretném rendelni a modot és az akkukat. Azért kértem h onnan mutasson valaki
2018. márc. 12. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem rendelnék akksit Gearbestről. Ez az egyetlen része a nagy teljesítményű e-cigiknek, ami nem játék.


Ha 20+ amperes akksi kell nekem, akkor azt a Samsungtól, Sonytól vagy hasonló gyártótól veszem, nem valami UltraFire nevű isten tudja honnan szalajtott cégtől. Vegyél egy Sony VTC5-öt vagy Samsung 25R/30Q-t ahonnan tudsz, pl. az első által belinkelt oldalról.

2018. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben körülnéztem azért a Gearbesten, és vannak azért "kamionról leesett", gyártó feltüntetése nélkül árult darabok, ez pl egy Samsung 25R:


[link]


A kommentekben azt írják, hogy frankó eredeti Samsung, úgyhogy ezt megveheted.

2018. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Naaaagyon szépen köszönöööm ;) (mentek a likeok)
2018. márc. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!