Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás okozhatja?

Dohányzás okozhatja?

Figyelt kérdés

amikor nem dohányzom itthol, 1-2napot, és leülnék enni, nagy az étvágyam, de amikor eszembe jut a cigi összeszűkül a gyomrom és nem leszek éhes..... mit tehetek ezellen? már 21kilót adtam le és tovább fogyok.

mit tegyek?


2010. jún. 10. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A cigi elveszi az étvágyot, sürgősen le kéne szoknod róla.
2010. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
dohányzom én is de én szerintem simán felszedtem 10 kilót
2010. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72 kiló voltam amikor elkezdtem dohányozni és most vagyok 85... emberfüggő.
2010. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás nem okoz ilyen mérvű fogyást. Mennyi idő alatt ment le ez a suly? És mióta dohányzol? Más tünet nincsen?
2010. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogytál, de jó neked.Én is szeretnék fogyni mert 25 kiló felesleg van rajtam a pánikbetegségem miatti evés miatt.
2010. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam, és fogytam 8 kg-ot, a gyógyszerek mellett. Szal aki nem akar, az nem hízik. De látom, itt rá lehet fogni a hízást a cigire, a gyógyszerre, a viszonzatlan szerelemre, az időjárásra, a vesére, szóval bármire, csak a mohó falásra nem.
2010. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.Jó kifogás midig van.De kérlek ne bánts se engem se mást amiért nem olyan erős mint te vagy.
2010. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolom te nem tudsz enni amikor stresszes vagy.Valakinél meg éppen evéskényszer alakul ki.No gondolj bele:Ha te olyankor alapból nem tudsz enni akkor neked az nem menne hogy egyél mert valószínűleg kihánynál mindent ha meg is tudnál enni valamit.Mi általad gyengének nevezett emberek meg fordítva vagyunk programozva..Ilyenkor nagyon tudunk enni.Ki a hibás?Talán Isten?:Akkor bántsad őt!!!!!!!!
2010. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!