Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi volt eddig a legtöbb...

Mennyi volt eddig a legtöbb kannabisz mennyiség amit egyszerre elszívtatok?

Figyelt kérdés

És milyen élmény volt vagy milyen volt a hatása volt rátok?

Persze az is számít hogy mennyire volt minőségi.



2018. márc. 25. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem fél gramm volt, és nagyon durván elszálltam tőle. Elég kicsi a toleranciám. Az egész érzést nem tudom szavakba önteni, de pár dolgot megpróbálok. Nekem az ilyen már inkább kellemetlen, végig azt vártam, hogy mikor múlik el. Olyan érzésem volt, mintha egy képernyőn keresztül látnék mindent, nem tudtam, hogy beszélek-e, vagy csak magambam gondolkodom, mindig azt kérdezgettem, hogy hallanak-e engem beszélni. Teljesen megszünt az időérzékem, a teret is olyan furán érzékeltem. Másnap ugyan ebböl a cuccból csak fele ennyit szívtam, és akkor nagyon kellemes volt.
2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
XD
2018. márc. 30. 16:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2018. márc. 30. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:
0,3-0,4 hasis
2018. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1.5 grammos tiszta cigi. Hat kifekudtem nyaron a balatonpartra, neztem a csillagokat. Nagyon kellemes erzes volt. Csak eppenhogy lokdosott a szello, csikizett a fu (Marmint amin fekudtem). Atgondoltam az eletem, es az eddigi legnagyobb uzleti huzasomat is ott otlottem ki. Olyan ejfel korul szivhattam el, talan 3 ig csak fekudtem ebben az allapotban (barmikor fel tudtam volna kellni, nem voltam rosszul). Kicsit setaltam meg a parton, dumalgattam random emberekkel. Tok kiraly temakat hoztam fel, mai napig tartom 2vel a kapcsolatot. Aztan negyed5 korul lefekudtem aludni, es masnap delutan 5kor kelltem 😃
2018. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Kb 0.7-0.8 vagy talan 1g is. De holland cuccbol kinnt, nem az itteniből. Nagyon jó volt.
2018. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2g 2 haverommal egy belvarosi parkban, es annyira brutalisan hatott, hogy nem mertunk emberek koze menni, ezert elbujtunk egy bokorban, es kesobb meg egy sparban toltottunk el 2 orat, aztan nagynehezen hazamentunk. De mindharman olyan szinten paraztunk hogy az nem ontheto szavakba.
2018. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10g egy órán belül. Zseniális volt felejthetetlen élmeny. Marmint van amire nem emlékszem de az érzés örökre meg maradt.
2020. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Négyen voltunk egy unciára, reggelre sikerült elpusztítani. :D


A 10g egy órán belül nekem kicsit hihetetlen.

2020. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig 10g nem is olyan sok csak drága. Az a baj hogy ithon az ára miat meg hogy ilegális mindenki kevesebbet fogyaszt nem ugy mint pl kaliforniában ahol egy jointban nem 0.2-0.3 van hanem inkáb olyan 1.5-3
2020. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!