Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rengeteg teóriát hallottam...

Rengeteg teóriát hallottam hogy a THC és (annak metabolitjai) nagyon lassan távoznak a szervezetből. Nem sokára orvosi alkalmassági vizsgálatom lesz, ahol drogtesztet is végeznek. Az én esetemben van mitől tartanom? Többi infó lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 4 hete (február vége, március eleje) 1 héten át eldurrant naponta kb. 4 cigi. Az előtt szilveszterkor 1 alkalom, az előtt kb. 3-4 hónapja cigiztem egyszer. Szóval, nagyon alkalmi username vagyok. (Igaz, ez az utolsó 1 héten belehuztam :D)

Rengeteget olvastam a témában, de több verziót is hallottam, hogy meddig mutatható ki. 1-től 3 hónapig. (Persze, intenzitástól függően). Több oldal írt, alkalmi fogyasztás során, kb. 15-20 nap. Az én esetemben játszhat ez a 15-20 nap, vagy esélytelen? Próbálok hizni, hogy hátha több zsírszövet miatt, nem fog annyi kivalasztodni, lebomlani.

Másik kérdésem, hogyha a patikában veszek drogtesztet, az mennyire megbízható?

Ha ott negatív leszek, akkor a laborvizsgálaton is átcsúszok?

Nem akarok kockáztatni.


A válaszokat előre is köszönöm!

(U.i: Bocsánat, ha elhagytam pár ekezetet, telefonról írtam)



2018. márc. 27. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuti hogy lesz drog teszt is ?!

Milyen helyre felvételizel hogy szükséges a külön drogteszt is ?

Kifogja mutatni a laborvizsgálat.A gyorsteszt már nem.

Nem lehetne húzni az időt ?

2018. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ember nagyon gyorsan kezdjél el minél több vizet inni és nem szívni többet egy ideig. 1 héten keresztül napi 4 cigi az nagyon durva, szóval szerintem akár 1-2 hónapig is eltart jobb esetben, amíg kiürül, mivel az a napi 4 cigi nem alkalmi fogyasztásnak minősül már. A patikai drogteszt pedig vagy kimutatja, vagy nem. Én nem bíznék rá semmit.
2018. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly oktoberben volt param pont ez miatt,azelott augusztus elejen kb 2,5-3g durrant el. Oktober vegen kimutathato volt! Azelott abszolut 0 volt a fogyasztas. Szerintem van okod az aggodalomra! :s
2018. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!