Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb liquid aroma?

Melyik a legjobb liquid aroma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégen kezdtem el a liquid keverést és ahonnan rendeltem,ott olvasgattam a véleményeket,így választottam ki az aromákat,de nagyon szeretném,ha megírnátok,hogy nektek melyik a kedvencetek? Most FlavorWest aromát rendeltem,de arról véleményt nem tudok írni,mert még pihen. :)

2018. márc. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A FlavorWest-ről véleményt nem igazán tudok mondani, mivel 2 slukkot szívtam csak másnak a tankjából.

Olyan, hogy legjobb aroma nincsen, mivel mindenkinek más. Én a VV-t és a PJ Empire-t szeretem nagyon.

2018. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,nem a legjobban fogalmaztam meg a kérdésem. :D Én Gusto Pinacoladával kezdtem,az nagyon jó. Már nem tudtam várni és kipróbáltam a FlavorWest Unicorn aromát és nagyon tetszik. :) A VV aromák közül melyik ízűt ajánlanád? :)
2018. márc. 30. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
A Heisenberg és a Pinkman a két legalapvetőbb aroma, ebből a kettőből mindig kell lennie otthon:D ezek mellett a Tropical Island és a Banana a kedvencem. Ha szereted az különleges ízeket, akkor érdemes még kipróbálni a Bat Juice-t is.
2018. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Utánanéztem és sokaknak kedvence az a két alap íz. :) Kifogom próbálni mindenképpen a következő rendeléssel,csak az a baj,hogy VV aromákból elég kevéske a kínálat,ahonnan én rendelek. (Liquidhall) De találtam egy másik oldalon,ahol több fajta van. Ha nem baj,még kérlek szépen,azt írd meg nekem,hogy te melyik oldalról szoktad rendelni? A megbízhatóság miatt kérdezem,mert csak mások által ajánlott oldalakról szoktam rendelni.Esetleg az eliqua.me oldalról van véleményed? Ott találtam sokféle VV aromát. :)
2018. márc. 30. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a PJ Empire lötyiket vape42-ről rendelem, a többit csak eliqua.me-ről. Megbízható oldal, gyors szállítással, csak ajánlani tudom!
2018. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,örülök,hogy rátaláltam eliqua.me oldalra,ezt Neked köszönhetem,átböngésztem és nagyon jóóó,csak a szállítási költségnél nem értem,hogy pontosan mennyibe kerül? 3.21€ szállítási díj + 1.29€ az utánvét,ez tiszta sor,de mit jelent a 0€-től 48.57€-ig? Ne haragudj a buta kérdésem miatt. :D Csak egy dolgot sajnálok,hogy itt nem árulnak porlasztót,meg ilyesmit.
2018. márc. 30. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
A szállítás azt jelenti, hogy 48 euró x centig az a 3+1 euró a szállítás miatt. Ha 48 euró felett vásárolsz, akkor ingyenes a szállítás. Porlasztót pedig érdemes Gearbest-ről vagy Fasttech-ről rendelni. Amelyikhez oda van írva, hogy eredeti, az 100%, hogy eredeti és persze az itthoni árakhoz képest a töredékéért veszed meg.
2018. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! :) Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és a kedvességed! :) :)
2018. ápr. 5. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Chef's Vapour aromákat szeretem a legjobban. Viszont érdemes a saját oldalukról venni őket (angliából), mert itthon mindegyikre rá van pakolva + 1000 pénz.
2018. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!