Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlotok?

Milyen e-cigit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, és szeretnék egy jó minőségű e cigit hosszabb távra, de nem tudom milyen márkát (ill. terméket válasszak). Árban max 20000Ft-ot szánnák rá

2018. ápr. 4. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! én is használtam régebben, ameddig el nem volt lehetetlenítve itthon és meg voltam elégedve az eLeaf Istick 30 watt mod + Aspire Nautilus Mini tank kombóval, bátran ajánlom. én annak idején 2015-ben 18 ezer forintért vettem meg
2018. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha DL akkor ide írtam nemrég

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

Ha MTL, akkor Istick Pico+Subtank Mini

Vagy más alternatívák is vannak

2018. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én még ezt a mod-t néztem: eleaf-ipower-80w-5000mah. Erről mi a véleményetek? Szerintetek jó lenne?
2018. ápr. 5. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó MOD. Sokan használják és szeretik. MTL-ben a két akksi miatt sokáig tudod használni
2018. ápr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én semmi esetre sem ajánlanák beépített akkumlátoros modot. Maga a márka és a hozzá használt chip nem rossz, de ha útközben lemerül a cuccod akkor ott véget is ért a buli.

Plusz infó: magyarba ne vegyél ilyesmit. Rettentően túl vannak árazva és sok az elavult kacat. Kínából érdemes venni ecigit, igaz több hétig tart a szállítás, de annyi spórolást megér a dolog.

2018. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek :D
2018. ápr. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!