Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquideket össze keverhetek?

Liquideket össze keverhetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy ananászos 6mg mikotinos extreme eliquidem de nagyon nagyon, viszont van egy 12 mg extreme dohány ízű liquidem is és az meg viszont nem a legjobb ha az ecigibe töltök az ananászosból és egy picit hozzá adok a dohányosból abból lehet valami baj?

2018. ápr. 15. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Más is otthon keveri öket
2018. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, csak ezek már kész liquidek nem aromák, szóval az se baj?
2018. ápr. 15. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, nyugodtan keverheted őket. Nekem speciel most 50ml sprite és sárkánygyümi van összekeverve.
2018. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy azonos márkájút nyugodtan lehet keverni. Eltérő márkájúnál már kétséges lehet a végeredmény, de bajod nem lesz tőle akkor sem.

Én pl. mostanában úgy szoktam, hogy feltöltöm eperkrémes ízűvel, és ha már félig van, akkor töltök rá mentolosat.

2018. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!