Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehetnek ennyire fáradta...

Mitől lehetnek ennyire fáradtak? . Én egyre aktívabbnak érzem magam! E cigi füst hatása? Idő járás?

Figyelt kérdés

Anyukám és apukám már rég óta cigiznek.Testvérem vett egy e cigit.Egy idő után én is vettem e cigit de én nem dohányoztam igy nikotin mentes liquidet használtam.Anyukám egyre fáradtabbnak érzi magát.Apukám is pedig apukám 9kor már alszik reggel 6kor kel.anyukám,10kor fekszik le fél 7kor szol nekem.(suli miatt)Eddig nagyon szorgalmas volt sokkal aktívabb volt.Most is megcsinálja amit kel de inkabb ledöl mert annyira elfárad...most ezen gondolkodunk hogy lehet az e cigi től.Szerintetek mi lehet az oka? Idő járás?

Válaszokat előre is

Köszönöm!



2018. ápr. 19. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Testvéred nem érzi magát fáradtnak szimplán azért mert nem cigizik olyan régóta mint a szüleid. Szüleid mostanában kezdik érezni a cigi hátrányát: szűkülő erek, csökkenő oxigén felvétel lerakódás miatt stb. Csak próbáld ki, h tele füstölöd e cigivel a szobád, kimész pár percre és visszamész. Egyáltalán nem lesz fullasztó a füst, én is nikotinmentest szívok már hetek óta, 7 év sima dohányzásról álltam át átmenet nélkül.
2018. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Időjárás változás, vagy mindkettő.
2018. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!