Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitöltés segítség?

Cigitöltés segítség?

Figyelt kérdés
Hogy tudom úgy megölteni a cigit, hogy a végéből ne essen ki, de ne is legyen túl kemény, szívhatatlan? Most kék pallmall dohányt használok és sárga pallmall illetve kék philip morris hüvelyt.

2018. ápr. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben nem lehet segíteni, ki kell tapasztalni. Ha túl sok dohányt fogsz akkor kemény lesz, ha keveset akkor laza, ha meg pont annyit amennyit kell akkor tökéletes lesz.
2018. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ujjaiddal elrendezed, majd tömöríted. Ne töltsd túl keményre. A füstszűrővel lefelé az asztalhoz ütögeted, majd a végén a papírt összenyomod, esetleg összesodrod. Kis gyakorlással egy idő után menni fog,
2018. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fú, ne tudd meg, mit szenvedek vele én is. A módszerem az, hogy a végét picit megcsavarom, így nem potyog ki. Ha nedves a dohány, az a baj, ha száraz, az a baj, töltök olyat is, aminek a szűrő részétől kb. fél centire semmi nincs. Én kék Rothmansot szívok Multis szénszűrős hüvellyel. A dobozba felfelé teszem a szálakat, a vége van felül.

Gondolhatod, milyen szexis, amikor kiveszem a dobozból és rágyújtok. :)

Az élet úgy hozta, hogy most kénytelen vagyok ilyet szívni.

2018. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval ezzel csak azt akarom érzékeltetni,hogy nem vagy egyedül a problémával. :) Valóban ki kell tapasztalni.
2018. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néha sikerül úgy tölteni, hogy olyan mint egy dobozos cigi és a végéből sem esik ki anélkül, hogy összecsavarnám, de elég ritka:D egyébként szerintetek melyik a legjobb szűrő?
2018. ápr. 22. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írt más neked, akkor megint én válaszolok: Azt nem tudom pontosan, bátyám Malboro hüvelyt tölt. Szénszűrő és mittudomén milyen szűrő is van benne, ugyanaz, mint a dobozos cigiknél.
2018. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a primus hüvely jött be...a töltő se mind1 ...de tényleg csak tapasztalat kérdése...nem érdemes egyszerre sokat tölteni mert megszárad benne a dohány és kipotyog...illetve a cigi tárca jobb mint dobozban tartani...
2018. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!