Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e cigit vegyek?

Milyen e cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete tértem át a sima cigiről, egy kis kezdő cigivel.

Komolyabbra lenne szükségem de olyan nagy a választék, hogy nem bírom rajta átrágni magam, ráadásul az alkatrészek sem mind kompatibilisek egymással.

Azt szeretném kérni, hogy valaki írjon egy listát, hogy konkrétan melyik mod boxot, akkut, patront, felújítható kazánt és a felújításához szükséges ellenállást, üvegszálat stb rendeljem meg amik összeillenek


2018. máj. 1. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülj inkább hogy áttértél a sima cigiről, az e-ciginek az a lényege hogy leszokj, és nem az hogy az e-cigit folytasd(az lenne).Minek bármit is szívni?Ha még fiatal vagy, gondolom azért hogy bevágódj a társaságokba, észrevegyék az emberek hogy mekkora partyarc vagy, de a kor előrehaladtával nemfog érdekelni senkit hogy cigizel.Az egy nagy siker, hogy áttértél a sima cigiről, vagyis csak félsiker, mivel az e-cigi még úgyanúgy káros, senki ne mondja hogy ne "csak vizgőz"mivel a liquid-ban is vannak olyan anyagok, amelyek károsak, hamég nem is hozzák az összeset nyílvánnoságra.Egy jó e-cigi legalább 15-20ezer forint között van, nemlenne jobb inkább a nyári nyaralásokon inkább egy gyros-tálra költeni vagy ilyesmi?Amit én javaslok a következő:Ha jóltudom e-cigi liquid lehet nikotinos/nikotinmentes. Elősszőr szivj nikotinosat, abból is vannak fokozatok, kezd az erősebbel, ami kicsit jobban hasonlít a rendeshez..Azután válts gyengére, fokozatosan, majd szívj nikotinmentest..Egy idő után már nem fogsz érezni függőséget, és az e-cigit és elfogod hagyni..
2018. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon befolyásolja az, hogy mennyi pénzed van rá, illetve, hogy milyen tankot szeretnél (mtl/dl), felújíható legyen vagy porlasztós, hány akkus stb.?
2018. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Amennyi kell.

Legyen felújítható porlasztós. Egy aksis , a legtöbbnél a 18650-es szabványszámút láttam, az meg is felelne.

2018. máj. 1. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon dl-ezni (egyből tüdőbe) szeretnél, akkor oda nem elég az egy akkus mod, mivel ezek a dl tankok általában nagy teljesítménnyel működnek megfelelően és egy akku nem tudná ezt működtetni egy egész napon át. Szvsz én az egy akkus modot csak mtl (szájból-tüdőbe) tankokhoz ajánlom, mert azok kis vatton működnek.


Mivel mondtad, hogy egy akkus modot szeretnél, ezért írok egy számomra (és szerintem nagyon sok ember szerint) 10/10-es setup-ot.

Tank: Dvarw RTA MTL (magyar cég, tökéletes minőség, finom ízek) kissé borsos az ára, de ennél jobbat nem igazán lehet találni.

Mod: Ha mindenképp 18650-es akkusat akarsz, akkor egy Tesla Punk 85w

Ha pedig nem kikötés a 18650, akkor pedig egy Geekvape Aegis 100w, ez 26650-es akkuval működik.

2018. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lipton. ***** válasza:

DL vagy MTL?

Előző kommentet kissé cáfolnám, 1 akkussal is bőven lehet DL-ezni, csak meg kell tanulni tekerni, nem kerítésdrótból.

Én személyszerint egy kis picot, vtwo minit vagy egy ipower80-at ajánlanék. Kb mindenesek, akár Dl akár mtl, plusz olcsók és ha megunod a hobbit, nem nagy "veszteség".

Kazánnak pedig (Dl vagy mtl?) mondjuk egy kayfun v3 mini, berserker, vagy az említett dvarw akár a k vagy e, vagy egy griffin 22-t, kylin, plusz van még kb 235 fajta amit ajánlanék.

Huzalnak pedig olyat válassz, ami megfelel az igényeidnek. Ha TC-zni is akarsz, akkor 0.3-as SS vagy 0.28 SS, bár mtl-ben nem sok értelme van.

Dl-re én kanthal claptont ajánlok, vagy SS.

Vattának cotton bacon, muji, cellucotton...

2018. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek
2018. máj. 2. 18:21
 7/14 A kérdező kommentje:

Végül a Lipton által javasolt kis picot vettem meg.

Eddig az történt, h megöltöttem, úgy ahogy megjött azokkal a beállításokkal beleszívtam majd kiégette a tüdőm. Meg durrant is egy nagyot.

DL-ezni nem akarok, mtl-re segítenétek beállítani?

2018. máj. 5. 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:

2 és 4. hozzászóló vagyok!

Ha MTL-ezni akarsz, akkor olyan porlasztó kell hozzá. Ez általában rá van írva, hogy mtl vagy dl. A pukkanás amúgy nem gond, nyílván nagyobb watton szívtad vagy kicsivel több liquid került a porlasztóba. Ez pár slukk után el szokott múlni.

2018. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van hozzá egy 1ohm-os felujítható porlasztóm, az jó ? És ha igen akkor hány wattot kell hozzá állítani?
2018. máj. 5. 18:11
 10/14 Lipton. ***** válasza:

Melyik kazán?

1 ohmra nagyjából 15watt körül próbálgasd.

Ha újratekered, nálam mtl-re az vált be, hogy 0.3-as kanthallal 10 menet 2.5-ös magra, azt meg kikell tapasztalni, hogy neked mi a jó, illetve, hogy mekkora teljesítményen használd. :)

2018. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!