Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális ez a szédülés?

Normális ez a szédülés?

Figyelt kérdés

Pár éve dohányzom, napi 3-6 szálat elszívok, de mostanában ez kissé lecsökkent 0-1re. Tegnap ebéd után gyújtottam rá először aznap, és pár slukk után nagyon durván szédülni kezdtem, alig tudtam bemenni a kertből a házba.

Ez mennyire normális?

Most is úgy kívánom a cigit, de nem merek rágyújtani, mert félek, hogy megint rosszul leszek.



2018. máj. 2. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervezetednek elege lett belőle.
2018. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyire normális az ha szédülsz?

Semennyire...

2018. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nikotintól szédülsz, mert keveset szívsz.
2018. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én szédültem volna meg mikor rá akartam szokni.
2018. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen dohányoztam, de már vagy 10 éve leszoktam. Ha nagy ritkán elszívok csak az íze miatt egy-egy szálat (évente vagy még ritkábban fordul elő), én is megszédülök. A nikotintól van, el van szokva tőle a szervezeted. Én a következőt csinálom ilyenkor: szívok egy rendes slukkot, egy részét kiengedem a számon azonnal, egy kis részét tüdőzöm csak le, és nem tartom lenn sokáig. Így megvan az az érzésem, hogy elszívtam egy szál jó cigit (pl. utazáskor, vagy ha ünneplek valamit), viszont nem szívok le annyi füstöt, amitől már rosszul lennék.
2018. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!