Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás utáni szédülés...

Dohányzás utáni szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
9 éve dohányzom és dohányzás után szédülni szoktam, fejem is megfájdul néha. Mellkasom szokott fájni néha bal bordaiv körül, de egy folyamatos nyomást mindig érzek. Ha nem gyújtok rá akkor szúró érzés jön elő, miest rágyújtok eltelik 30 perc és fáj a mellkasom. Orvos bordaközi ideg sérülést mondott. De szerintem annak 2 hónap fekvés után múlnia kellene. Valakinek volt már hasonló? Mitől lehet?

2018. jan. 23. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szervezetednek elege lett belőle.
2018. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egyéb ötlet? Tapasztalat?

2018. jan. 23. 20:12
 3/17 anonim ***** válasza:
túl erős cigit szívsz vagy a szervezeted undorodik már tőle. Egyszerű a megoldás: hagyd abba és nem lesznek ilyen tüneteid
2018. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Arany Marlboro dohány meg kék sophi hüvely erős lenne? Télleg van olyan hogy sok a szervezetnek? Vagy csak írjátok hogy leszokjak :)
2018. jan. 23. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Pff mintha nem a te érdeked lenne hogy leszokj.

Most irtad le hogy rosszul vagy tőle de még így se látod be, hogy nem kellene cigizned. Akkor tőlem aztán azt csinálsz amit akarsz. Válaszoltam a kérdésre. Ne várd azt, hogy valaki leirja hogy köze sincs a dohányzáshoz a rosszullétednek amikor te magad is belátod hogy ez okozza.

Nem vitatkozom. Csak így tovább

2018. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy van olyan hogy sok a szervezetnek? Ezt ugye nem komolyan mondod? Nikotintúladagolásról hallottál már?
2018. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a saját érdekem. Igen azt várom hogy valakinek volt hasonló és tapasztalatból ír ide valamit. Igen ismerem a nikotin túl adagolást de az nem napi 10 szál cigitől van. Mint irtam a mellkas fájás 2 hónapja van ami néha néha jelentkezik egy nap 20x max. A szédülés 1 hete van. Hogy néha a 2.3. szálnál szédülök. De harapjátok a fejem...
2018. jan. 23. 22:30
 8/17 anonim ***** válasza:
menj el tüdőröntgenre. Egyébként ha más hasonló tapasztalatára vagy kíváncsi: én azért tettem le a cigit mert hányingerem volt már tőle és szédültem, fájt a fejem
2018. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj hogy nem szivod rendesen.

Nem szoktál hozzá még hozzá rendesen. Szivj többet és erősebbet, ne izélkedj itt mint valami kislány.

AZ a kis mellkas fájás nem nagy dolog, oda se figyelj rá.

Hülye orvos, nehogy már ő mondja meg azt az idegsérülést.

Szard le a tanácsokat, ha neked úgy jó hogy szédülsz akkor csak nyugodtan szivjad.

Csak mondom többet és erősebbet próbálj szivni, a szervezet majd meg szokja.

2018. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 XD jót nevettem.
2018. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!