Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek mennyi ideig elegendo...

Nektek mennyi ideig elegendo egy 10ml es e liquid folyadek?

Figyelt kérdés
Nekem egy i stick pico 75w van, es csodalkozom, hogy 2-3 nap es vege. Pedig napi 15 szalat cigiztem.. vagy lehet csak a keszulok "fogyaszt" sokat? Annyit hasznalom, mintha ugyanennyi cigit szivnek max 20 szalnak megfelelot..
2018. máj. 7. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2 nap
2018. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 3-4 ml megy el naponta vaporesso veco one plusom van, de én ezért keverem magamnak, alaplé meg aromát veszek, 100ml kijön 2500ftból kb
2018. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy napi 15ml elment tfv8 cb tankkal. Mostanában próbálom csökkenteni az adagot, de ígyis vannak olyan napok, amikor 10ml elmegy és van olyan, hogy egész nap szívok belőle vagy 2 slukkot és hagyom.
2018. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

75W-os cuccal csodálkozol, hogy csak eddig bírja? :D

Nekem 30W-os kis iStickkel egy nap alatt elment 10-12ml.

De amikor kezdtem, 2014 végén, Vision Spinerrel a napi 3-4 ml soknak számított, az átlagos 1-3 ml volt (kis cigi formájú 510-sel pedig napi 1-2 ml). Aztán amikor megjelentek ezek a batár modok, a napi 4-5 ml is tök átlagos lett. Úgyhogy igen, a készülék is fogyaszt.

2018. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!