Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak én nem érzem két márka...

Csak én nem érzem két márka közt a különbséget?

Figyelt kérdés
összemixeltem direkt a két márkát, hogy legközelebb mikor kiveszem és rágyújtok képes vagyok-e megtippelni, hogy ez melyik de nem. Próbáltam már Szofi,Sobranie, Pall Mall ilyeneket de nekem mind ugyan az. Igaziból amit észrevettem inkább attól függ mivel gyújtom meg más az íze ha a szikrás öngyújtóval gyújtom meg és más ha simával és akkor is ha gyufával. Ez normális? Esetleg mondanátok olyan márkákat amiről ti vakon is megmondanátok, hogy az. Aminek ilyen jellegzetes az íze vagy valami. (Sobranie-nél a filtere miatt egyértelmű mondjuk hogy az az, nem ilyenekre gondoltam, inkább íz.)

2018. máj. 16. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is hogy be van dugulva kicsit az orrod. Én meg tudom mondani pl hogy ez piros marlboro ez meg touch, de van aminél tényleg csak annyit érzel hogy erős.
2018. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan 4 éve nem cigizem, de a vége felé én a világos kék Memphis-t (Air Blue, azthiszem) szívtam, pont az íze miatt. Nem tudnám megmondani, hogy mire hasonlított, de elütött a többi cigitől, ezért szerettem.
2018. máj. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!