Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdőknek való cigaretta?

Kezdőknek való cigaretta?

Figyelt kérdés
Párszor beleszívok egy pár barátoméba, de nagyon erősekkel csinálják. Nekem valami gyengébb változat kellene, minimális nikotin, és kátránnyal. Mellesleg lenne még egy kérdésem, azt hallottam hogy aki nem tüdőzi le, az szájrákot kaphat, ez mennyire igaz?

2018. máj. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en barataim akik cigiztek mind megszivtak, egyik szajrak, masik gegerak, amaz mehnyakrak. Nem is kell mondanom, abban a pillanatban letettem a cigarettat.
2018. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik gyengébb sárga/szürke dobozos cigi.


"azt hallottam hogy aki nem tüdőzi le, az szájrákot kaphat, ez mennyire igaz?"


100%-ban


de akkor is kaphatsz ha letüdőzöd.

2018. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ne ragadj le ilyen kislányoknak való vackoknál, szívd a rendeset, amit a bácsik. Attól fogsz majd normálisan köpni, meg körülötted a cigibűznek is neki lehet támasztani majd a biciglit. Vagy talán nem azt akarod?
2018. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Áztasd be tejbe, hagyd kiszáradni.

Majd pár nap múlva szivd el.


Olyan rosszul leszel tőle, hogy soha többé nem fogsz egyik cigibe se beleszivni. :D

2018. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2018. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pár évig cigizett, és meghalt áttétes tüdőrákban. Genetikától függ, hogy milyen rák kap el.
2018. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ajánlanám neked az e-cigit, mert annál kevesebb a rák kockázata és nem is leszel büdös, emellett kellemes finom ízű/illatú gőzt fújsz ki
2018. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!