Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 6 év aktív dohányzás után...

6 év aktív dohányzás után mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy a rák kockázata csökkenjen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és sajnos gimi óta dohányzom.

Már 2 hónapja leraktam, de elkezdtem azon aggódni, hogy mi van, ha kiderül pár év múlva, hogy már késő volt.

Kérlek ne azon lovagoljunk, hogy miért kezdtem el, miért annyi idősen, stb. Hülyeség volt, már én is belátom.

Tudom, hogy nem lehet semmit biztosra mondani ebben a témában, de félek attól, hogy sosem lesz egészséges a tüdőm. Eleinte elég volt 1 doboz pár napra, később már elment kb 15 szál/nap.

A szervezetem helyre tudja ezt a baromságomat valaha még hozni?

Jártam rendszeresen tüdőszűrésre, nem volt eddig sosem probléma és panaszaim sincsenek.



2018. máj. 19. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze , rendbe fog jönni minden. Tulajdonképp minél hamarabb abba hagyja az ember annál nagyobb az esély az egészséghez. Kifog tisztulni a tüdőd is és a szervezeted is. Már lassan érezned kell hogy jobb lesz , tisztulsz ki felé. Úgy hogy fel a fejjel , csak igy tovább.
2018. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár év.
2018. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag másfélszer annyi időnek kell eltelnie, mint ameddig cigiztél, szóval 9 év alatt jössz rendbe teljesen. Nem hiszem, higy ennyitől eddig bajod lett volna, jól tetted hogy leraktad! Csak így tovább!
2018. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!