Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros heti 1-2...

Mennyire káros heti 1-2 füvezés? 18/f

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron kipróbáltam, nem volt rossz, de idáig szüneteltettem. Várhatóan idén nyáron újra fogok néhányszor haverokkal, de emellett nem hanyagolom el a fontos teendőket, tanulás, edzés ilyesmik. Szerintetek a max heti 1-2 tépésnek lehet bármennyi káros hatása?
2018. máj. 21. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Először csak heti 1-2,aztán mindennap 1-2 aztán azon kapod magadat hogy függő vagy.

Sokan így kezdik. Szóval a kérdésre válaszolva eléggé tud ártani.

2018. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire.Esetleg arra figyelj hogy ne rossz minőségűt kapj vagy átverjenek esetleg herbállal.De mivel már írtad hogy volt dolgod fűvel ezért nem hiszem hogy lesz baj.
2018. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%

Azt, hogy pár alkalommal kipróbálta, nagyon nem tartanám annak a kategóriának, hogy volt már vele dolga:)

Majd eltölt pár évet úgy, hogy több mindent kipróbál, és mellette nem züllik le, akkor használjuk ezt a kifejezést. Laikusnak és olyannak aki nem találkozott ilyen társaságokkal ez persze hihetetlen, de mindegy is.

Van akit megváltoztat, van akit nem. Ha kifordít önmagadból bármilyen szer akkor indokolatlan dühöt és haragot érzel olyan emberek iránt akik sosem ártottak neked. És nem azért mert csesztetnek érte.... csak úgy teljesen random.

Illetve ha túl rendszeressé válik, sajnos magától felkerül a prioritási lista tetejére anélkül, hogy észrevennéd, hogy gond van.

Max akkor kapsz észbe mikor kidobtad a menyasszonyod, egyedül vagy és este épp kifogysz belőle aztán fejbecsap a józanság hogy mi a fszt csináltál:D

Nem elrettentés, nem lebeszélni akarlak róla mert lehet másképp is. De valóban megtörtént... és én sem vettem észre, hogy csúszok le.

2018. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ugyanaz.Sokan gyenge akaratúak vagy valami mást pótolnak ezzel.

Aki már egy éve nyáron szívott párszor és várt megint egy évet nem hinném hogy újra kipróbálva pár alkalommal függő lenne...de inkább vegyél az árán nasit és mozijegyet mert nem olyan egetrengető nagy szám a fűvezés.

2018. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám károsnak, de arra figyelj, hogy ne legyen rendszeres. A füvezéstől nem alakul ki fizikai függés, így alapból nem fogsz rászokni. De mint minden más dolog, ami az adott egyénnek jó, ki tud alakítani pszihikai függőséget. Mikor már kezded úgy érezni, hogy a haverokkal való találkozáson kívül is arra gondolsz, hogy de jó lenne kicsit ellazulni meg ilyenek, szüneteltesd.

Én alapvetően nem tartom károsnak a füvet, hiszen nincs annyi rossz hatása, mint más illegális vagy legális drognak (alkohol, cigi sokkal károsabb)

Ha ez megmarad így, akkor no problem. De ha az életed részévé válik, akkor lesz baj. Mert már nem fogod meglátni az életben a jót fű nélkül. Ezért kell arra figyelni, hogy megmaradjon egy jó alkalomnak.

2018. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon, ne azokat a hülyéket hallgasd meg akik ők maguk sincsenek tisztába semmivel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__9321569-..

2018. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!