Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokáig fûveztem és agyilag...

Sokáig fûveztem és agyilag letompultam és a hozzáàllàsom is megváltozott nagyon mintha kicseréltek volna de már leszoktam csak szeretnék olyan lenni, mint rég. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Sokáig fûveztem és agyilag letompultam és a hozzáàllàsom is megváltozott nagyon mintha kicseréltek volna de már leszoktam csak szeretnék olyan lenni, mint rég. Mit csinálhatnék? Teljes ember szeretnék lenni. Teljesen elnyomott hangulatom van és depresziós vagyok és céltalan vagyok annak ellenére, hogy nem csinálom tovább. Nincs se barátaim a közelembe, sem barátnôm. Mit csinálhatnék, hogy olyan legyek, mint régen?
2018. máj. 25. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Lusta vogyok mindenhez. Nincs motivációm sem
2018. máj. 25. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress motivàciót. Keress munkát, találj hobbit. Járj el tanfolyamokra, íratkozz be egy suliba, ismerkedj. Meg egy pszichológus sem ártana.
2018. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt tudnod kell, hogy ha idegsejtek pusztultak el emiatt, azok nem jönnek helyre. Másrészt ez nem biztos, hogy amiatt van. Járj el társaságba, klubokba, edzésekre, ahol lehet beszélgetni.
2018. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"hogy ha idegsejtek pusztultak el emiatt, azok nem jönnek helyre" - azért ehhez az illető tényleg jó sokáig és napi szinte jó sokat kell szívjon hogy megtörténjen.


Az amit te most érzel kedves kérdező normális, a THC nagy részben tompítja a motivációért felelős receptoraidat az agyba, nagyon sok füvest barátom és köztük én is észre vettem magam (ez egy tény és valós dolog) ha szívsz kevésbé vagy motivált és kevésbe tudod JÓZANUL élvezni a mindennapi örömöket. Nem tudom mióta nem szívtál (kérdező) de kb másfél/2 hónap kell annak hogy a receptoraid vissza álljanak a normális kerékvágásba. Onnantól hogy visszaálltak szerintem már minden megy magától :) jönnek alapból az érdeklődések maguktól. Nekem pl fontos hogy legyen egy lány az életembe, amíg szívtam le se szartam, rá másfél hónapra hogy abbahagytam azon vettem észre magam hogy tényleg visszakaptam annyira az érdeklődésemet irántuk hogy már néztem melyik csajnál próbálkozzak majd be :D Ha én visszakaptam az élet kedvem csak simán "leszokással" neked is menni fog, pedig hidd el, én is éveken keresztül nyomtam és még se "haltak meg az idegsejtjeim" ;)

2018. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!