Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta?

Elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már több mint 7 hónapja használom az elektromos cigimet mindezt nagyjából 6 év dohányzás után . Viszont nikotin tartalmú liquidet használok. Sokszor mikor munkában nagyon meg erőltetem magam elég "nehéznek" érzem a tüdőmet. A mindennapos köhögés és barna trutymó felköhögése már abba maradt viszont sokszor sárgás köpetem van. Bár ez sok mindentől lehet pl gyulladt fogíny mint tudjuk sokszor vérzik akár kicsit akár nagyon. Orrból is kerülhet vissza dolog. Egy szóval mi a véleményetek erről? Illetve úgy magáról az elektromos cigiről?

Lassan 10 éve vannak már ezek az eszközök a piacon akár már kimutatás is készülhetett. Én úgy tudom 95%-ban egészségesebb mint a sima hagyományos dohányzás.


2018. jún. 10. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Több éve használok e-cigit. Csak ha sokat szívom, akkor érzem nehéznek a tüdőmet, szerintem a túlzott nikontinbeviteltől van. Nekem pár perc múlva elmúlik. Ezen kívül semmiféle tünetet nem tapasztaltam, sőt a szervezetem javult (állóképessék stb.).
2018. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állóképesség* bocsánat!
2018. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!