Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves gyerekednek engeded/en...

16 éves gyerekednek engeded/engednéd, hogy dohányozzon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:10
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
53%

Én nem engedném meg.Én itt vagyok 23 évesen, és még egy szálat sem szívtam el,igaz mikor 5 éves voltam, a nagybátyám mondta, hogy jó erősen szívjak bele a cigijébe... Akkor megtettem, eszméletlenül megszédültem tőle.


A szüleim erős dohányosok egyébként, és én a füstjétől meg rosszul vagyok. A szemem begyullad tőle, meg fullaszt. Sokszor nem is értik, hogy miért vagyok a szobámban, vagy miért viszem be a kaját amikor dohányoznak. És az se szerencsés dolog, mikor ki van mosva a ruhám, és kénytelen vagyok bent szárítani, és a cigifűstől bagószagú az összes frissen mosott ruhám...

2010. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 14 évesen kezdte,én azt mondtam neki,szívja,ha akarja,még mindig jobb,ha elbújkál és felgyújt valamit.
2010. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen (mert titokban ugyan úgy csinálná), de nem vennék neki egy dobozzal sem.
2010. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
82%

Én is stikában csinálom,mert anyám hallani nem akarna róla. De ha megtiltaná is csinálnám tovább...

L/14

2010. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nekem ma vallotta be a fiam és nem tudom mi tévő legyek.
2010. jún. 16. 19:18
 16/26 anonim ***** válasza:
23%

Ezt mutasd meg neki jó hangerőn, baj nem lehet belőle:

http://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM


egy exdohányos

2010. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
így is úgy is cigizik, ha bezárod a szobába, akkor is. én engedném.
2010. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az jó,ha ő vallotta be.

Igazából nem tudsz csinálni semmit,mert ha nem engeded,akkor is folytatja tovább.

2010. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

hát szerintem nem kéne hagyni, hogy rászokjon!! ha titokban csinálja, akkor ritkábban tud cigizni, mintha még meg is engednéd! ha bújkálnia kell, akkor talán előbb-utóbb megunja... én semmiképp se engedném a gyerekemnek, a szüleim is mindig csak azt mondták, hogy mennyire káros meg ilyenek, én is elszívtam tizenévesen jópár szálat, leginkább bulikban vagy ha valaki megkínált suli után, de nem szoktam rá.

szóval minél ritkábban jut valaki cigihez, annál kevesebb az esélye, hogy rászokjon, ha még meg is engeded neki, akkor esély se lesz arra, hogy ne szokjon rá.

nem veszekedni kell vele, hanem megbeszélni, hogy ez milyen káros szokás!

2010. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%
ismerösöm 13éves korátol cigizik neki a szülei veszik a cigit szentem ne enged de cigizne ha akarna xD
2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!