Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigarettát/e...

Milyen elektromos cigarettát/e-cigit ajánlanátok leszokásra?

Figyelt kérdés
e-cigi

#e-cigi cigaretta elektromoscigaretta
2018. jún. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek bármilyen egyszerű is megteszi, amivel kitapasztalod, hogy egyáltalán bejön-e, ill. kipróbálod a különböző ízeket, erősségeket. Aztán majd ha úgy gondolod, nézhetsz valami komolyabbat.


Nekem elsőre is a legegyszerűbbek voltak (kettő, hogy legyen egy pót, ha szükséges), meg utána is EgoAio-kat vettem, teljesen jók.

2018. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az olcsó jó...én pl megvettem 10 ért kettőt beleszívtam azóta se vettem elő mert nekem nem jött be...még jó hogy nem drágábbat vettem
2018. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

XD nekem az ismerőseim zöme inkább rászokott ><


Jobb, olcsóbb (1x kell megvenni a jobb minőségű eszközt - az tűnik soknak, de pl anyám cigire való kiadása 23ez/hó. Volt...), egészségesebb és nem zavar senkit a gőz kellemes illatai. Nah meg változatos ízek (nem dohányboltos vackok)


Igazából ha hozzáértővel egyeztet az ember akkor nincs olyan, hogy sz-*r. ;)


Aki magának keveri (1 ízzel)

100ml alaplé 1200ft (6mg-os átlag dohányosoknak, de van 3-as és 0-ás)

+ ízek 2000ft/db


Nagy dohányosomnak 2 hónapra 4400ft a kiadása (kivéve ha rendel új ízt)

(40ez. helyett)


Ha anyagi meg egészség miatt akarod letenni az élvezeti cikket, akkor lehet te is átszoksz ><


Pár ezerért lehet már szerezni 8-9000alatt is kezdésnek.


Nah meg amit sokan benéznek hogy odaégetik a vattát szíváskor vagy kinyírják a porlasztót - persze hogy sz-*r lesz...és még sok mindentől függ a minőség.

Pl nem dohánybolti folyadékokat kell használni, drága és vacak is.

2018. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. okt. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!