Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigaretta égett íz mitől?

E cigaretta égett íz mitől?

Figyelt kérdés

Vettem egy új porlasztót(NotchCoil 0.25 30-70w) az e-cigarettámba(Joyetech Cuboid Mini), pontosan olyat ami előtte volt.

Előtte is 40W-n szívtam, ahogy most is, de 2-3 slukk után olyan égett íze, illetve szaga van amit nem tudnék mihez hasonlítani, rettentő rossz, illetve a torkomat is elkezdi kaparni.

Természetesen a porlasztóba csöpögtettem liquidet, utána hagytam még negyed órát állni de ezután se volt jó, majd a gomb nyomása nélkül slukkoltam, hátha jobban beszívja magába a liquidet, de hiába.

Hozzáteszem, régebben 70W-on se volt semmi baja, tehát most nem értem, nem tudok mit csinálni már vele, ötletem nincs.

Próbáltam olyan liquiddel, ami eddig jó volt bele, illetve egy másikkal is.

Ha esetleg lenne valakinek ötlete, azt megköszönöm.


2018. jún. 21. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem a gond az lesz, hogy selejtes a porlasztó. Régen, amikor még én is porlasztóztam, akkor én Kínából rendeltem az utángyárott sz*rokat, egy 5-ös packból 2-3 minimum selejtes volt. Utána áttértem a Gearbest-ről rendelt eredetiekre, abból mindegyik jó volt. Nem lehet, hogy a tiéd is utángyártott?
2018. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy utángyártott lenne, próbáltam megtalálni a megfelelő webshopot ahonnan rendelhetném, liquidhall-ra esett a választás az ajánlások alapján.
2018. jún. 21. 19:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy esetleg lenne-e annak a feltevésnek értelme hogy "be kell járatni", vagy ez úgy működik hogy bele kell csepegtetni, hagyni állni és mennie kéne normálisan?

Mivel most már egy fokkal jobb, mint kora délután(igen, azóta szenvedek vele :D), nem az igazi de jobb, az biztos.

2018. jún. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!