Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár napja álltam le a fű...

Pár napja álltam le a fű használatával,2 év mindennapos szívás után. Nektek mik vagy mik voltak az elvonási tünetek? És meddig tart mìg nem kívánom?

Figyelt kérdés
Fű,tünet,év
2018. jún. 28. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel elvileg nem okoz fizikai fuggoseget, igy nem is kellenenek hogy legyenek elvonasi tunetek, na de a lelki fuggoseg viszont durvabb barminel. Hozzatennem, hogy gratulalok hogy lealtal. Nem is gondolna az ember milyen nehez annahagyni.

Ha tapasztalatbol kell beszeljek, nalam annyi volt amikor szüneteltettem a dolgot, hogy baromira azt ereztem egy leirhatatlan erzesel, hogy hianyzik valami az eletembol. Az ami mindennap atkalauzolt egy egy “mindentleszarok, csak k.jol vagyok” feelingbe. Na meg ami a legfontosabb, nem tudtam aludni, de tényleg nem. Ha aludtam is, sz.rul. Szoval nagyjabol ennyi, fizikai tunetek tenyleg nem voltak, egyszeruen csak vagytam ra belulrol, es hianyzott a feeling. De siman at elhet veszelni. Mindent bele!

2018. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnezest kerek a helyesirasi hibakert :)
2018. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolást szokták javasolni... Sok sikert
2018. jún. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak koszonom

En is ezt erzem, valami hianyzik az eletembol

Remelem minnel hamarabb elmullik ez a borzaszto erzes

2018. jún. 28. 07:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki dohánnyal keverve szívja az komoly függőséget tud okozni (mint a sima cigi).
2018. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Idovel jobb lesz, a kesztetes mindig ott marad sajnos, de ha mar sok ido etelik, tudni fogod hogyha beleesel ujra elb*szod, tehat mar csak azert sem eri meg. Kitartast!
2018. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!