Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fejlődő szervezetbe vagyok és...

Fejlődő szervezetbe vagyok és elkezdtem cigarettázni. Le szeretném tenni, de mennyi idő mire a szervezem visszamegy a fejlodesbe?

Figyelt kérdés
Erre eddig sose kaptam konkrét választ.

2018. júl. 2. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A dohányzás már most azt okozta, hogy elfelejtettél magyarul fogalmazni... már ha tudtál valaha is! Hány éves vagy?
2018. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Lehet, hogy neked már mindegy.


Egyébként soha nem fog kitisztulni teljesen a szervezeted. Kár volt elkezdened.

2018. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Kell egy pár hónap.
2018. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez sok mindentől függ. Hogy mennyit szívsz, mikor kezded, hány éves vagy, satöbbi.

Mivel azt írod, hogy fejlődésben vagy, gondolom, maximum pár éve dohányzol. Egy fiatal szervezet még viszonylag gyorsan gyógyul, regenerálódik. Ha leteszed a cigit, már pár nap után érezheted, hogy jobban vagy, és szerintem körülbelül fél év kell, mire kitisztul a szervezeted.


Egyébknt a szervezeted akkor is fejlődik, ha cigizel, ugyanúgy nősz, meg minden, csak sokkal egészségtelenebb lesz a tested, károsodnak asejtek, és később egyre rosszabbul fogod magad érezni. szóval mindenképpen érdemes leszoknod!

2018. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1.-bocsánat hogy rosszul írtam, csak a telefonom kijavitja. Egyébként meg 13 és tényleg nem kellett volna elkezdenem.
2018. júl. 3. 20:31
 6/11 A kérdező kommentje:
4.-Huuu,nagyon koszonom a valaszod:D hat 13 éves vagyok, van amikor egy nap elment 8-10-12 szál, van Amikor 3-4 de volt olyan is hogy napokat hagytam ki. Altalaban rövid arany Marlboro, de volt mindenféle.
2018. júl. 3. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Soha többet ne cigarettázz, mert megállsz a fejlődésben.
2018. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi, végleg 13 fogsz maradni, így jártál. :(
2018. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

4-es vagyok.

Hűha, ez nagyon sok, főleg úgy, hogy még csak 13 vagy! Azt hittem, legalább 15-16 éves vagy. Minél fiatalabb az ember, annál nagyobb károkat okoz, de ha most lerakod, még visszafordítható a folyamat! És a lerakod azt jelenti, hogy teljesen! Még egy -két szálat sem szívhatsz. Az eleje valószínűleg nehéz lesz, de aztán egyre könnyebben fogod kibírni.

2018. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, nem fogsz végleg így maradni, a 8-as hülyeséget ír. De tényleg szörnyen káros, és ha nem akarsz 18 évesen 80-nak kinézni, akkor minél hamarabb tedd le!
2018. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!