Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet nagyon komoly a baj?

Lehet nagyon komoly a baj?

Figyelt kérdés
egy hetes taborban voltam, naponta tobb mint egy doboz cigit elszivtam es most nagyon durvan kohogok. nemnagyon jon fel semmi valadek csak erzem hogy ott van. ez el fog mulni, vagy nagyon komoly? ennyi pont eleg volt hogy leszokjak es eszembe se jut tobbet hogy ragyujtsak 19/l

2018. júl. 3. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
magas hangot abszolut nem is tudok kiadni
2018. júl. 3. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nem.
2018. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene elmenned.
2018. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi bajod nem lesz. Szerintem csak kicsit begyulladt a torkod. Ne gyújts rá többet és 1 hét alatt elmúlik.
2018. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy letetted a cigit. A hörgők kipurcantak. Most regenerálódj.
2018. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen többet szívtál mint szoktál, elmúlik. Talán már el is múlt. :D


3 hete szívtam el az utolsó szál cigimet, előtte átlagban napi 1 doboz elfogyott. Bulikban akár 2 is. Sok sikert és kitartást a leszokáshoz, hidd el megéri! :)

2018. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 éve napi 25-30 száll cigit szívok el! 1 hét dohányzástól nem kellene aggodalmaskodnod! Az semmi!


A 25-30 száll átlagos sima stresszmentes napra értendő...semmi extra.....anno vizsgaidőszak, bulik, berúgás, udvarlás....stbstb még többet akár egy nap 40 szálat is.....mégse lett - eddig!!!!- semmi bajom.


Örömök nélkül lehet élni de nem érdemes!!!!!!!!


Imádom a cigarettát!

2018. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!