Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltban van olyan cigi,...

Dohányboltban van olyan cigi, ami egy kicsit is különlegesebbnek számít?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, de egy közeli barátom igen. Régen nagyon szerette az ízesített cigiket (pl Djarum, ezt jegyeztem meg egyedül), de tudom, hogy ezeket már nem kapni. Max szivarkában, amit nem akar szívni. Csak a cigi jöhet szóba.


Ajándékba szeretnék venni neki valami olyat, ami nem átlagos, ízben egy kicsit egyedinek számít. Ha jól tudom, ízesített cigi már nincs, csak mentolos, de ő azt szív.


Mit javasolnátok?


2018. júl. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha valóban a barátod, vagyis szereted őt, akkor ne vegyél részt a meggyilkolásában.
2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derybad ***** válasza:

Szia!

Az arany Benson most a legdrágább Magyarországon (1350 Ft, és kifejezetten jó), ezen kívül a Dunhill, amit külföldön is prériumként árulnak, az 1300 Ft körül van. Ha mentolos kell, akkor a Dunhill fekete mentolosa szerintem megfelel. Remélem, tudtam segíteni!

2018. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van Djarum még.
2018. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Djarum valóban van, de dohányboltban úgy tudom, nem kapható. Neten nem szeretnék vásárolni.
2018. júl. 6. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
De van ott is csak nem mindegyikben.
2018. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

djarumból nem csak szivarka van? Ha nem akkor milyet lehet kapni még belőle ?


Hogy választ is adjak, véleményem szerint ezeket a különlegesebb fajtákat már tiltották(!?), ilyen volt a szegfuszeges djarum

2018. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 marci4699 válasza:
55%
Djarumból már csak szivarka van, de ha minőséget akarsz akkor Davidoff gold vagy classic. Esetleg a Meine sorte classic szerintem megfelelő.
2018. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!