Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf iStick Pico S vélemények...

Eleaf iStick Pico S vélemények? Gearbest?

Figyelt kérdés

Hali,a fent említett ecigivel szemezek egy ideje. Őszinte leszek, a kinézete ami megfogott.. Egy sima 75w pico-m már régebben volt, de eladtam mert akkor még bonyolultnak találtam, és csak szórakozni vettem. Most viszont már a cigit szeretném leváltani vele, és komolyan gondolom. 66$ körül láttam gearbesten de mielőtt megrendelném lenne pár kérdésem. ( [link] )


-Tapasztalatok a Pico S-el? Úgy tűnik hogy nem egy elterjedt készülék, nem tudom mire számítsak, azon kívűl hogy jól néz ki. Van olyan megbízható mint a közkedvelt 75w pico?


-Geerbest ÁFA/VÁM? Tudom hogy már sokszor elhangozhatott ilyen kérdés de még most se értem. Ha a fentebb linkelt cuccot megrendelem, akkor azt most fogja áfa/vám terhelni +ba? Olvasgattam hogy ez gearbest oldal több raktár között szállítgat, így elösször átküldik egy eu raktárba, majd onnan (pl.) Magyarországra. Na most, ez történne a linkelt cuccal is? a Warehouse optionsnál a CE-099-et írja, az mit takar? EU-ba van, vagy EU-n kívülről fog jönni az EU raktárba?


-Hogy fog megérkezni? Ha a csomag megérkezik Magyarországra, akkor az hogy fog eljutni hozzám? MPL-hozza? Van egyéb díja?


Bocsesz a sok kérdésért, ebay, wishről már többször is rendeltem, de általában olyan apróságokat amit az ajtón be tudtak dobni, vagy a házmester odaadta. Ez a Gb még új nekem.


Köszi!



2018. aug. 9. 01:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!