Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szív szinte mindenki...

Miért szív szinte mindenki arany Marlborot? Hogy lett ekkora tömeg cigi?

Figyelt kérdés
Próbáltam én is, de számomra semmi különleges nincs benne, egy sárga Camel például sokkal jobban ízlik.
2018. aug. 13. 13:45
 1/5 anonim válasza:
41%
Már nem azért de téged miért zavar ki mit szív!? Szívd azt amelyik neked izlik azt kész. Miért nem képes amúgy senki se magával foglalkozni ?!
2018. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert nagyon sokan presztízskérdést csinálnak ebből is.Azt hiszi,hogy menőbb lesz,ha népszerű a cigije.
2018. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1-esnek. Mert érdekel, hogy másoknak mitől ízlik ennyire?xd Nem mondtam, hogy ne szívják, megkérdeztem, hogy miért. Komolyan, itt már kérdezni se lehet semmit, egyből lehurrognak.
2018. aug. 13. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Én azért szívom, mert olcsón jutok hozzá. Meg jó is, egészséges.
2018. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Mert a Marlboro divatos és/vagy mert valakinek pont ez ízlik. Szerintem nem rossz, de elég átlagos, a kék multi nekem pl. sokkal jobban ízlik.
2018. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!