Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem szeretném hogy haragudjana...

Nem szeretném hogy haragudjanak rá mert vett nekem cigit szóval mit mondjak hogy vettem meg?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy ki akartam próbálni a cigit és vetettem egy 18 feletti ismerőssel mert a szüleim nem vennék meg.(16 vagyok)és el szeretném mondani a szüleimnek de nem akarom hogy megtudják hogy ő vette meg nekem mert haragudnának rá. Milyen sztorit találjak ki,hogy vettem meg? előre is köszi a válaszokat.
2018. aug. 13. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Kipróbáltad de nem jött be.
2018. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ.De én arra gondoltam hogy hogyan vettem meg a cigit mert aki megvette azt nem akarom bajba keverni
2018. aug. 13. 16:19
 3/9 anonim válasza:
100%
Bementél, nem kértek személyit, mert azt hitték 18 vagy. Amúgy minek ezt elmondani?
2018. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy random idegent kertel meg, egy baratod idosebb tesojat ... nem tudom, nem egy nagy kaland kitalalni vmit. ;)
2018. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2018. aug. 13. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod elmondani? Ha nem kell, kidobod az utcán, vagy lepasszolod egy hajléktalannak
2018. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem dohányoznék meg nem is akarok. Büdösnek és undorítónak tartom. De ha ilyen szituban lennék, tuti nem mondanám el az ősöknek. Felesleges feszültség, veszekedés és utána biztosan rövidebben fognak.


17l

2018. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem szeretek titkolozni a szüleim előtt de ezt inkább elfogom xd
2018. aug. 13. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

megkínáltak, oszt jónapot.


még kezdő vagy, mint én voltam. Később úgy fogsz hazudni, mintha könyvből olvasnád...na nem azért, mert rossz nevelést kaptál, hanem rájössz idővel arra a magyar közmondás nagy igazságára, hogy " mondj igazat, betörik a fejed"...


szóval " ne szólj szám, nem fáj fejem"...

sőt..."hallgatni arany"...



ne keverj bele senkit ha lehet.

2018. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!