Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol szoktatok vizipipázni,...

Hol szoktatok vizipipázni, hogy a szüleitek ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 19:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ti mondjátok már meg neki,hogy pipázzon vagy ne! Ő dolga és nem is ez volt a kérdés..! Mi elmegyünk egy csendes helyre vagy haveroknál!
2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tévhit, hogy károsabb. A füstöt a víz lehűti, ezért nem kapsz szájrákot. Ugyanis a forró füsttől kapsz. Tüdőrák azért alakulhat ki a cigitől, mert ég a papír, amiből kátrány lesz és ez lerakódik a tüdőre. Itt ugye nincs papír, ezért nincs kátrány, nincs tüdőrák sem. A pipadohány nikotintartalma valóban magas, ám még senki nem szokott rá, ami ugyan nem tudni, miért van így, mégis ez történt. A nikotin amúgy nem káros, nyugtató hatása van, ezért szoknak rá az emberek a cigire. Egyfajta legális drog. A vízipipa évszázadok óta bizonyos kultúrák része. Ez csak a korábbi nagyokosoknak szól.


A kérdésedre válaszolva pedig anyukádékkal ülj le, meséld el nekik ha kell, hogyan működik. Magyarázd el akár, amit én fönt leírtam, hiszen ezek miatt aggódnak a szülők. Ha ennek ellenére sem engedik, szerintem nem igazán helyes a hátuk mögött csinálni, de én korábban a barátaimmal pipáztam péntekenként egy-egy szórakozóhelyen, ahol megengedik. Vannak ezenkívül teázók-pipázók, ahol helyben is bérelhetsz pipát (szigorúan szipkával), vagy sajátot is használhatsz, fogyasztás ellenében. :)


Amúgy én vettem egyet, miután már megszokták, hogy néha csinálom és leültettem anyukámat, hogy próbálja ki: nem fullad tőle, nem forró, nincs benne drog, amitől hallucinálna. Ennyi.:)

2010. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Szerencsére nekem nincs ilyen gondom, hogy most hol pipázzak :D


Csak el szerteném azt mondani, hogy a legtöbb ember azért hiszi, hogy károsabb mint a cigaretta ,mert pár éve megjelent egy állítólagos "tanulmány", hogy károsabb mint a cigaretta. Erre mindenki bepánikolt. Később kiderült, hogy az az egéségügyi szervezett akinek a nevébe kiadták eszt a tanulmányt kiderült, hogy ők nem is csináltak ilyet. Kiderült, hogy a cigaretta gyártók találták ki eszt mert a vizipipa potenciális ellenfelük.


Amugy meg több neves orvos vizsgálta már a vizipipát. Legfrisebb eredmények szerint 6 óra folyamatos pipázás fel ér 1 szál cigarettával. Gégerák, szájrák pedig 100%- osan kizárható. Megfelelően "használva" nem károsabb mint a levegő

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Az oktogonon van egy tör""k etterem, ahol vizimpiàzni lehet legàlisan,Nem füvet, hanem izesittett török dohànyt vagy ilyesmi.
2010. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

drága pampogót...

ti mi a sz*rért irtok a DOHÁNYZÁS mappába mikor nem dohányoztok meg vizipipáztok...

tudod miylen idegesítő mikor itt pampogtok?meg oktatjátok az embert?

azt lehet hogy idegesít amikor az utcán mellet cigiznek vagy 10-en éveseket látod cigizni vagy pipázni de akkor is mi a sz*rért oktatjátok ki a kérdezőt?:O



am kimegyünk az udvarra vagy felmegyünk az erdőbe:D

vagy ha tudom hogy anyáék mingyárt hazaérnek akkor kiülünk a hátsó erkéjre:D

2010. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??? Én nem vízipipázok. Egészségtelen. Nem akarok korán meghalni...
2010. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
aki normálisan válaszolt annak köszönöm, szüleimnek elmondtam szinte ugyanezt amit leírtatok, de nem engedik :( igaz anyám is szokott slukába cigizni, régebben napi majdnem 1 dobozal szívott, ugyhogy nemtom mérnem engedik meg 15/f
2010. jún. 28. 16:35
 18/21 anonim válasza:
18 éves vagyok szval már nem nagyon tiltják meg hogy mit csináljak meg mit ne én is elmondtam h ez nem károsabb mint a cigi csak bu*i média járatja le szánalmas meg sokkal olcsóbb mint a qrva cigi mer 1xer kel megvenni pár 1000ft-ól a több 10.000-ig attól függ kinek mennyi pénze van rá dohány meg 800-5000-ig márkától kiszereléstől függ meg szén 3500ft 100db szval aki pampog itt h így szar úgy szar 100 szál ciginek megfelelő kicsit olvasson utána meg a dohány nedves nem ég el csak felmelegszik a hőtől meg már le lett írva h nem lehet rászokni meg hasonlók . én itthon szoktam szobában nyitott ablaknál haveroknál meg kint v garázsban amúgy annyi mellékhatása van hogy oxigén hiányt kapsz a nikotintól és szédülsz tőle fájhat a fejed de pár perc pihi után jobban v meg kaphatsz 1 enyhe nikotin mérgezést amitől 1 jót fosol ennyi XD na peace és SHISHA 4 EVER!
2010. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:05-ös vagyok.


Sajnálom, ha nem jött be a magyarázat sem. Azért igyekezz, nekem is kellett hozzá kitartó munka. Addig meg itt a nyár és vár Rád a Margitsziget, vagy ha nem pesti vagy, akkor egy szimpatikus park. :)

2010. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ŐŐŐŐŐ.... othon.. attol függ mivan a vizipipába..
2010. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!