Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi baleset, mit tegyek,...

Cigi baleset, mit tegyek, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Rágyújtottam egy félig elszívott cigarettára, amit pár órája nyomtam el. A szűrő valahogyan át lehetett lyukadva, vagy nem tudom mi történhetett, de éreztem, hogy dohányt szívok be. Annyira hirtelen volt, hogy nem volt időm kiköpni, és már le is lélegeztem. Hirtelen nagyon megköhögtetett, és még most is zavar, mintha még mindig a légcsatornámban lenne, vagy nem is tudom. Ez onnan ki tud jutni valamilyen formában, vagy lehet gondom belőle, ha nem? Nem szeretnék ilyen hülyeség miatt orvoshoz fordulni, valószínűleg csak kiröhögne.

2018. aug. 24. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kiröhögne. Ha az utcán jársz, rengeteg szemetet lélegzel be, amit azután kikrákogsz, kiköhögsz, kiköpsz.
2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha benned lenne szarul lennél és köhögnél folyamatosan.
2018. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2018. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!