Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hirtelen teszem le a...

Ha hirtelen teszem le a cigit, akkor tényleg köhögési rohamok fognak kialakulni? Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés

2 éve dohányzom, le akarok szokni róla. Van, hogy napi 2 doboz is elmegy amikor ideges vagyok.

Az egyik ismerősöm mondta, hogy már próbálkozott a leszokásról, de 1-2 hét után olyan köhögési rohamok voltak nála(főleg éjszaka), hogy alig kapott levegőt, és inkább ismét elkezdett dohányozni. Félek. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?



2018. szept. 3. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 ev utan leszoktam, en is kohogtem de rohamnak nem neveznem, csak a slejmet kohogod fel. Ha nem szakad fel konnyen akkor ihatsz egy kis koptetot, nalam bevalt
2018. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert a szervezet kezd tisztítani a tüdőt. Ha köhögési rohamod lesz akkor vegyél be ládzsás utifüvet. 24 évet cigiztem, már több mint 3 éve leszoktam. Az első 2 hét volt a legnehezebb, izzadtam, köhögtem sokat és nyűgős voltam. Aztán múlnak a napok és észrevettem hogy egyre jobb a szaglásom, kevesebb lett a kellemetlen köhögésem. Ja, meg aztán több pénzem maradt.
2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 év dohányzás után tettem le a cigit. 2 hétig erősen köhögtem.
2018. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne a köhögési rohamoktól féljél, az biztos elmúlik, hanem attól, hogy elhízol. Tehát sportolj is!!!
2018. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt, nem kohogtem, egyik naprol a masikra tettem le,pedig napi 1 dobozzal szivtam evekig. Par viszont nagyon kohogott egy darabig.
2018. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eddig 2 napja nem gyújtottam rá, nehéz, főleg hogy kürülöttem majdnem mindenki dohányzik. Remélem kibírom, mert tudom, hogy az egészségre nagyon ártalmas, ráadásul még büdös is...

Köszönöm szépen a válaszokat!

2018. szept. 5. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 6 napom...olvasd el vagy hallgasd meg Allen Carr könyvét...én most hallgatom sokat segít...illetve letöltöttem egy alkalmazást telefonra leszokás a cigiről ezt írd be ...számolja hogy mióta nem gyújtottál rá mennyit nem szívtál el ...mi zajlik a szervezetedben...nekem ez is segít...sok sikert!!! Kitartást!!
2018. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!