Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás elkezdésére/kipróbál...

Dohányzás elkezdésére/kipróbálására milyen cigarettát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már szívtam cigit, de ha többször akarnék, csak így alkalmanként, akkor csak valamilyen "lightosabbat" szívnék. Ha tudjátok, hogy melyik mennyibe kerül, akkor azt is írjátok meg légyszi.

2018. szept. 9. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Annyira de annyira jó lenne ha ez a komment megváltoztatná az életedet, és inkább nem kezdenél el dohányozni. 5 hónapja halt meg a párom tüdőrákban, mert napi 1 dobozzal szívott 16 éves korától.

Komolyan. Ne kezdd el!

2018. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, és ahogy a kérdésben is említettem csak alkalmanként gyújtanék rá, nem 1 pakkal naponta. :)
2018. szept. 9. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a legnagyobb tévedés !!!

Mindenki igy kezdi hogy csak néha gyújt rá.

Senki se kezdi azzal hogy már pedig ő 1-2 dobozzal fog elszivni.

Szépen kialakul a rászokás, a szenvedélybetegség.

2018. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is így kezdtem, iskolában, szünetekben, napi max. szál. Aztán lett belőle később egy doboz is. Nem volt könnyű letenni.

A leg"lightosabb" cigi a cigirágó, azt javaslom.

2018. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
narancssárga pall mall 1000ft
2018. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyet.
2018. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jobb ha inkább semmilyent nem próbálsz ki. Mondjuk én csak kocadohányos vagyok, és meg tudtam ezen a szinten maradni, de sokan rászoknak a napi szintű dohányzásra, és ezt nem lehet tudni hogy kinél hogyan jön ki. Szürke Dunhillt szívok egyébként bulik alkalmával, nekem ez jött be legjobban, nem is erős, kellemes az íze.

De tényleg nem jó sokat szívni, én nyár elején elég sokat dohányoztam, volt jópár buli, nyaralás, és éreztem, hogy nagyobb levegőket kell vennem, főleg ha munka közben olyat csinálok, amihez jobb erőnlét kell. Aztán egy hónapra le is álltam, és fokozatosan éreztem is, hogy tisztul a tüdőm, sokkal jobb az erőnlétem. Szóval tényleg max csak alkalmi szinten érdemes, mert annál többel káros, életviteli szinten is, hasonlóan, ahogy alkoholt is csak szórakozás közbe iszik az ember, de nem minden nap.

2018. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem fogod elhinni de én 1 ével ezelőtt ilyesmi kérdést tettem ki.. És nem törődtem azokkal a válaszolókkal akik azt mondták hogy else kezdjem.. És ez lett baj... Raszoktam! Olyan jó lenne ha mindent visszacsinálnék de már nem lehet.. De leszokni igen! Tudom ezzel a válasszal se fogsz foglalkozni.. De én azt mondom hogy elsekezd! Mert azzal nagyon megfog változni az életed! És nem jó irányban! Ha rászokol remélem emlékezni fogsz erre a válaszra..
2018. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ESSENZE szivarka
2018. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!