Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő cigisnek milyen cigit...

Kezdő cigisnek milyen cigit ajánlanátok? Ti milyet szívtok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Cigirágót
2018. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet. Ne szokj ra. 20 eve dohanyzom. Nem vagyok eros dohanyos, mondjuk napi 6-8 szal. De: igy is elszivtam koze 60.000 szalat. Kozel 3000 dobozzal. Koze harom millio ft ertekben....

De ami meg megdobbentobb: ha csak harom percet szamolok egy cigire akkor az azt jelenti hogy 1/3-ad evet toltottem csak cigizessel....

Lattam tudorakot is kozelrol... most probalok leszokni... egyszer mar sikerult.... de visszaestem. Ez is egy drog. Sokkal jobban jarsz ha nem cigizel....

2018. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kék Winston-t javaslok, annak az íze is jó, és nem túl erős.
2018. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szokj rá!! Egyszer kivétel nélkül minden dohányos elér oda, hogy le akar szokni. Akkor kezdősik a kínlódás amköbön. Most el sem tudjátok képzelni, de eljön majd és pokoli nehéz lesz. Rá sem szokni a megoldás!
2018. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kerek mindenkit hogy a kerdesre valaszoljatok, koszonom szepen :) tudom hogy mennyire karos, lattam kozelrol tobb tudodaganatot is hivatasbol kifolyolag, csaladomban is tobben betegedtek meg, de mindenkinek van egy szar idoszaka az eleteben :) nekem ez most van, valamivel le kell nyugtatnom magam es pillanatnyilag ez tunik jo otletnek, de mivel nem vagyok dohanyos nem vagyok tisztaban ezekkel, ezert kertem segitseget. nem hosszu tavra tervezem, de ahogy mulik az ido ugyis elkezdek majd merlegelni, most viszont ugy erzem jol jonne nehany szal.. szoval nagyon koszonom ha kapok valakitol segitseget is :)
2018. szept. 12. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább semmilyet.
2018. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a fehér cigik és talán a kékek se erősek, szerintem érdemes lenne azzal kezdeni. Nekem a kedvencem a fekete Dunhill, de a kék se rossz :)
2018. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!