Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Majdnem 2 hónapja nem dohányzo...

Majdnem 2 hónapja nem dohányzom. Laborban lehet valami elváltozás?

Figyelt kérdés
Ma megyek vérvételre, stb. Lehet valami elváltozás a leszokás miatt? Azt írják, hogy az anyagcsere lelassul, stb.. Ezeket észre veszik? Vagy nem olyan nagy mértékű ez a változás?

2018. szept. 14. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak észrevenni semmit.
2018. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én úgy gondoltam, hogy nem e lesz valami olyan eltérés ami betegségre utaló lehet
2018. szept. 14. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, grat hogy letetted, ügyes vagy.
2018. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de sok olyat olvastam/ hallottam, hogy 3/6 hónap után rágyújtanak. Úgyhogy még kicsit odébb van, de már tök jól elvagyok nélküle.most ezt csak azért írom le, hogy aki így elrontotta tudja miért volt.Én sem értem hogy van ez, de egy barátom mondta, hogy ha leszokik valaki. Egy bizonyos idő után 6-8-10 hónap után olyan inger jön rá, hogy rágyujtson mint még előtte soha. Azt mondta nála ez 4 hónap után volt. Aznap nem is csinált semmit. Feküdt egész nap. Nem tudom ezt honnan tudta, de leszokott.Nem csak ő hanem a tesója is!Ezt meg azoknak üzenem akik a munkára fogják, hogy stressz, muszáj rágyújtani... Elhiszem!Én is mentettem volna, ha vissza megyek 2 hete a volt munkahelyemre mert hívott a főnököm! Ami nála nagy szó, hogy ilyet tesz, de sajnos nincs ember aki dolgozzon neki... Nem ok nélkül. De én úgy döntöttem, hogy nem kell 3x annyi pénz amiből ismét cigire költök majd x összeget. Aztán meg ott a sok betegség amit okoz. Tudom mit beszélek 14 évig szívtam
2018. szept. 15. 05:57
 5/9 A kérdező kommentje:
2018. szept. 15. 05:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy lesz olyan ember akinek csak egy kicsit tudtam segíteni ezzel a pár sorral és a videóval. Meg azt is remélem, hogy a moderátoroknak is van szívük és itt hagyják amit írtam +a linket! Köszönöm!
2018. szept. 15. 06:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vesznek észre semmit a laboron,max.,hogy jobb a véroxigéned.

17 év után szoktam le.Ma már ki merem jelenteni 7 év után.Az első év eltelte után mertem azt gondolni,hogy talán győztem.Addig milliószor támadt rám az érzés,hogy rá kell gyújtanom.Főleg az első 3 hónapban.Kb 100-szor próbáltam és nem ment.Az első leszokási kísérleteim már általános suli 8. osztály tájékán megtörtént (6-odik óta toltam). Szakközép 2.-ban már tudtam,hogy zsebre tett a dohányzás.Ahogy elkezdtem dolgozni nem is érdekelt,mert a társas érintkezés szerves részét képezte a bagó.Csak egyszer 29 évesen jött egy príma rosszullét,a szám ellilult,összedőlt a kép és tudtam,hogy változtatni kell (ez volt tavasszal).Nyár elején sikerült letenni.Ehhez kellet egy munkahely váltás és egy jó személyes technika,amit magamnak találtam ki.Utólag olvasgatva meglepően hasonlít az Allen Carr módszerhez.


További sok sikert és kitartást!!!:)

2018. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, igen, az a de rágyújtanék érzés néha nálam is megvan. Másfél éve tettem le. Az egy éves cigimentes fordulón, meg utána egy-két buli alkalmával rágyújtottam egy-egy szálra, de hidd el, az már nem olyan volt, mint amikor folyamatosan szívtam. Se jól nem esett, se az íze nem tetszett, úgyhogy olyan szempontból jó volt rágyújtani újból, hogy megkérdezzem magamtól, hogy a francba tudtam ezt a nyavalyát szívni évekig. Ezért ha ott is van a rágyújtanék érzés, akármilyen erős, tudom, hogy az a szál cigi már nem olyan lenne, nem esne jól, csak az agyam próbál becsapni.
2018. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól megüneppelted az 1 éves leszokást egy szál cigivel :D Nekem még sajnos messze van az 1 év, de a 3. Hónapot várom most csak. Hátha nem jut majd utána olyan sokszor eszembe. Tegnap tiszta idegbeteg voltam, de belegondoltam, ha rágyujtanék most mivel is lenne jobb? Semmivel. Max bekábulnák és annyi. Egy óráig lehet, hogy jobb lenne, de utána? Rosszabb.... Aztán meg csak a pénzt viszi. Meg az egészséget teszi tönkre. Nem éri meg azért a 10-20 perc '' nyugalomért''
2018. szept. 26. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!