Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit vegyek kezdőként?

Milyen e-cigit vegyek kezdőként?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltam aktív dohányos, néha-néha 1-1 szál cigit szívtam volt, hogy naponta, és volt, hogy 1 hétig szívtam aztán 2 hétig nem. Szóval nem mondanám magam nagy cigisnek, és nem is szeretnék dohányozni nagyon többet. Viszont vízipipázni pédául szeretek, de az meg macera ugye. Persze feelinges nagyon és kárpótol az élmény. Ezért gondolkodtam egy e-cigin amibe nikotinmentes liquidet töltenék, és pl a szobámban filmezés, vagy játék közben tudnék egy kicsit gőzölgetni csak, hogy az érzés meglegyen néha.Milyen márkát vegyek, melyik éri meg, mennyit érdemes rászánni, rááldozni erre a célra? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 14. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se vedd, a kutatasok szerint kb ugyanannyira vagy megjobban rakkelto, mint a hagyomanyos - plusz, neha meg fel is robban es elviszi a fel arcod


[link]

2018. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se ajánlom,állítólag semennyivel se jobb mint a rendes cigi.Emlékszem mikor sokan rákattantak,hát azóta csak 1-2 ember van aki ezt pöfékeli,de azoknak is olyan hangja van,mint ha tüdőbetegek lennének,mármint amikor szívják.Nekem teljesen unszimpatikus lett.
2018. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ijesztik a népet...

Üzletpolitika... Marketing az egész egészségügy/gyógyszerészet is.


A "tudósok" egy ideig pártolnak dolgok mellett, majd ellene.


Sokak meg mennek kivizsgálásra is a "rossz cikk" után.

A többire rájösz mi a következménye.


A gyógyszerekben több pénz van, mint 1-1 szenvedélyben.


A liquid aromák ugyan azok amiket a mindennapokban fogyasztunk csak másképp tálalva.

Az alaplé pedig növényi glicerin (bent a laborban is használják anyámék gyógyszerkészítményekben), propilén glikol, nikotin.


Srácok manapság "minden rák keltő" még a kolbász is xD emlékeztek?


Szívesen megnézném, hogy Maguk miket fogyasztanak nap, mint nap.

Mert kétlem, hogy nektek van kertetek és magatok vágjátok a csirke és disznóhúst, mint pl mifelénk. A tea pedig szárított gyógynövények, nem pedig icetea.


Poén ezek mellett eszem a chips s minden rágcsát, szívtam nikotin mentes liquid-t... Lassan 10 éve nem voltam beteg! Nincs semmi bajom.


Vannak törzsek amik durvább dolgokat visznek be a szervezetbe...és élnek.


Hány éves a kérdező? Néhai alkalomra nem érdemes (szerintem) rendes ecigit venni, az olcsóbbak pedig nem adják át az ízeket ahogy kellene.

Vizipipába lehet kapni piciket, aromát pedig pl LiquidHall-ról tudsz rendelni minőségit. 1450-1890 ft árban.

2018. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Joyetech és Smok amit kerülj modokban.

Vaporesso, Kanger már jó ,de főleg a DNA-s modok a megbízhatóak, viszont azok drágábbak.

DL-re, mint a vízipipa arra a 2 akksis mod a jobb, kevésbé terheled az akksikat, viszont külső töltő és párosírott új akksi kell hozzá, pl: sony vtc5 vagy vtc6. Esetleg olyan mod is jó ami 26650-es akksival használható, ehhez nem kell a külső töltő, tudod USB-n keresztül tölteni.

A tank mivel nem használod sokat ezért nem fontos felújítható legyen, ebben kevésbé tudok segíteni, de Vaporesso, Kanger, Smok tankok egyaránt jók.

Egyszerű starter kit-ek közül a Kanger KPin amit próbáltam és jó, viszont a tankhoz nem lehet alkatrészeket külön beszerezni, az Eleaf ijust-ok felejtősek, pár hónap után a tűzgombbal problémák vannak.


Amit a két előttem szóló írt, az marhaság, nálunk a gyógyszeriparnak és a dohányiparnak sem jó, ha nem leszünk betegek az analóg cigitől. Ezért ellenzik itthon. Ausztria, Németország, Anglia... és még sok más ország támogatja ez elektromos cigarettát, mert az emberek egészségével is foglalkoznak, nem csak a zsebükkel. Nyilván aki nem dohányzik az ne szokjon rá egyikre sem.

Viszont felrobbanni feltudnak a mechanikus modok főleg, mert nincs bennünk védelem, vagy a nem megfelelően kiválasztott (zseblámpába való) silány akku nagy terhelés mellett. De az igaz lehet az elektromos autókra, a telefonokra.

2018. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Megelőztek, így javítok, nem a két előttem szóló, hanem az első két hozzászóló írása...

2018. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Spórold meg magadnak a sok vesződést és kerüld el az e-cigit messziről.


Haverom az egyik legnagyobb dohányos, akit ismerek, de neki még egyik sem vált be igazán, plusz kivétel nélkül mind elromlott, pedig csak az egekig magasztalt "nagy márkákkal" olt dolga, de ezek a piaci játékszerek parasztvakításnak jók legfeljebb.


Azt pláne ne várd tőlük, hogy cigiszünetben majd lazítasz egy nagyot, mivel rendkívül gyengén közvetítik a nikotint.


Van már az e ciginél százszor jobb cucc a dohányzásra.

2019. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. nekem lassan egy éve Ijust S-em van, és extrém igénybevétel mellett semmi baja.
2019. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!