Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A sötét kék philip morris az...

A sötét kék philip morris az izre pontosan ugyanolyan mint a sötétkék bond?

Figyelt kérdés
Ha ugyanolyan akkor veszek, mert a sötét kék bond a kedvenc cigim csak azt már nem kapni! Illetve a normál vastagságú van olyan jó mint az a kivsit véknyabb! Meg philipből van olyan véknyabb féle mint bondbol is. Nem olyan vékony mint egy női cigi de valamivel véknyabb mint egy normál?!

2018. okt. 4. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve izre kb pontosan de ha lehet pontosan egyezenek meg mert piros philip inkabb marbira utot nem tudom , hogy a piros bond utot e a piros marbira de az a sotetkek bond ami en szivtam egyatalan nem!
2018. okt. 4. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
A vékonyabb gyengébb, amúgy ugyanolyan, bár én világoskéket veszek, de nem éreztem különbséget, olyan, mint a Bond volt.
2018. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké de várjunk ugye a sötét kék philip és a royal philip ugye nem 1 és ugyanaz a cigi?
2018. okt. 4. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2018. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!