Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen időközönként szoktatok...

Milyen időközönként szoktatok rágyújtani?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok.
2018. okt. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Suli előtt elszivok egyet, 20 perces szünetben mèg egyet, suli utàn mèg egyet, szilencium utàn 2t. 16/F
2018. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tartom magam nagy dohányosnak, nálam egy doboz cigi akár másfél hónapig is kitart. Ami inkább fogy az a szivar de az csak félhavonta, meg egy-két slukk hetente az e-cigiből.


21/F

2018. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán.

Djarumot szívok, ami piszok drága, de az tényleg megér egy rituálét. Szóval megadom a módját :)

Zseniális például néha egy 10-20 km-es futás után a Margit-szigeten a Dunát nézve lassan elszívni egy szálat, és élvezni, ahogy szépen ellazít.

Vagy ha egy jól sikerült éjszaka után nagyon fel vagyok spanolva, akkor is jó egy szállal jó lelazítani magam.

Buliban csak akkor ismerkedés céljából szívok. Például ha meglátok egy érdekes társaságot/pasit és úgy próbálok beszélgetést kezdeményezni, hogy tüzet kérek (bár erre a célra Dunhillt használok). Ezt külföldön is szoktam.

Barátokkal, munkahelyen, szürke mindennapokban nem, mert egyenes út vezetne a függőséghez.

Így is nehéz néha megállni, a cigaretta nagyon addiktív dolog, nagyon tudatosnak kell maradni ahhoz, hogy ne szokj rá.

Viszont én így azt is szeretem, hogy ha ritkán szívok (havi 4-5 szál), nem alakul ki tolerancia a szervezetemben, és mindig nagyon beüt a nikotin. Imádom ezt az érzést :)

26/L

2018. okt. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36/F kb óránként egy szál.
2018. nov. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!