Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi kell a cigi töltéshez?

Mi kell a cigi töltéshez?

Figyelt kérdés
Most hosszú piros marlborot szívok és elszeretnék kezdeni inkább tölteni az ára miatt, és a kérdés az lenne hogy pontosan mit kéne vennem hozzá, 17 éves vagyok ezértmást kell beküldenem dohánybolta hozzá. Antidohányosok kíméljenek, tudom lekéne szoknom és hogy káros, ezekkel tisztában vagyok. És még hogy ezek milyen árban vannak és mennyi cigi jön ki belőlük? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. okt. 14. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

hüvely, dohány, cigi töltő


hogy miből milyet akarsz az a te dolgod, meg majd ki tapasztalod, hogy miből melyik jön be

2018. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dohány, cigihüvely, cigitöltő, 2 db kéz
2018. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezek mennyibe kerülnek és hány cigire elég?
2018. okt. 14. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

ha pl 200as hüvelyt veszel (250ft ért már van) és egy kilós dohányt csak 200db cigit tudsz lehúzni, mivel 200db hüvelyed van, de ha veszel még akkor tudsz tölteni, mert a kiló dohány sokra eleg, főleg ha nem keményre töltöd

a töltőt ha nem teszed tönkre életed végéig kitart

haverom olyan cigi töltőt használt amit még az apja vett amikor cigizett jó 10 éves töltő

a fémnél kevesebb a hiba lehetőség, csak lassabb

a műanyag töldő gyorsabb, csak ugye törékeny, meg szerintem nehezebb vele

fémmel 1 óra alatt letöltöttem egyszer 350 szál cigit, úgy hogy nem dohányoztam soha

csak unatkoztam haver meg megkérdeztem, hogy nem-e csinálhatnám??

2018. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokak. És egy kiló piros marlboro dohány mennyibe kerül?
2018. okt. 14. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

2010ft az 50grammos

de ugye dohánybolt függő is

(google a barátod)

2018. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dohánytermékeknek egységes az ára,egész Mo területén.
2018. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2 dohányboltba jártam ahol eltérő árral dolgoztak, lehet akkor ott zsebbre ment
2018. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!